İş İnsanı Ercan Sözünü Tuttu

Ercan Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Yüksel Ercan, Elazığspor'a vaat ettiği şampiyonluk prim sözünü yerine getirdi.

İş İnsanı Ercan Sözünü Tuttu

Elazığspor’un şampiyonluk yolunda yaptığı zorlu maçlar öncesi ilimiz siyasiler ve iş insanlarının vaat ettiği primler, Elazığspor’a teslim edilmeye devam ediyor.

 Bu kapsamda 100 bin TL şampiyonluk pirimi vaadinde bulunan Ercan Grup Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Yüksel Ercan, vaadini yerine getirdi.

Elazığspor tesislerini ziyaret ederek kulüp başkanı Serkan Çayır ile bir araya gelen İş İnsanı Yüksel Ercan şunları söyledi; “Bildiğiniz gibi şehrimizin gözbebeği ve markası Elazığsor’un ikinci lige çıkma mücadelesinde şehirde örnek bir birliktelik ve kenetlenme oluştu. Tüm halkımız takımının şampiyonluğu için elini taşın altına koydu. Siyasilerimiz, iş insanlarımız, Ticaret ve Sanayi Odamız, Ticaret Borsamız, Esnaf Odalarımız, Esnaflarımız ve tüm hemşerilerimiz, takımımız sahiplenme ve destekleme kampanyaları başlattılar. Bizler de Ercan Grup Yönetim Kurulu olarak takımıza şampiyon olması haline 100 bin TL pirim vereceğimizi ilan etmiştik. Bu vaadimizi bugün yerine getirip kulüp hesabına aktardık. Yine bugün kulüp merkezimizi ziyaret ederek Elazığsporun bu başarısında önemli emeği, gayreti ve fedakârlığı olan kulüp başkanımız Sayın Serkan Çayır’ı tebrik ettik. Elazığspor’un yükseldiği ikinci ligde de önemli başarılara imza atarak bir üst lige çıkacağına inanıyorum. Yeni dönemde şehrin tüm katmanlarıyla takımlarına daha güçlü destekler vermesini diliyor,  bu başarıda emeği olan kulüp başkanımıza, yönetim kuruluna, Elazığsporlu futbolcu ve teknik heyetimize, kulübe destek olan tüm kurum, kuruluşlarımıza, iş insanlarımıza, taraftarlarımıza ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”