Işıkver'in Yoğun Seçim Temposu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Işıkver'in Yoğun Seçim Temposu

Dün geçirdiği trafik kazası tedavisinin hemen ardından sahalara dönen MHP Elazığ  Milletvekili Adayı Semih Işıkver, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaları ziyaret etti.

"GÖSTERDİKLERİ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"
Hem işçilerin hem de işverenlerin istek ve önerilerini dinleyen Işıkver,  “Organize Sanayi şehrimizin can damarlarından biri. Burada ki işçi kardeşlerimizin sağlığı, huzuru,  gelir düzeyi şehrimizi  yakından ilgilendiriyor. Hem işçilerimizin hem de işverenlerimizin bu konuda görüşlerini aldık. Gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim” dedi.

Işıkver: Üretim ve istihdam olmazsa olmazımız

"PROJELERİMİZİ PAYLAŞTIK"
İşveren ve işçilere projeleri hakkında da bilgi veren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Işıkver, “Üretim ve istihdam olmazsa olmazımız. Bu konuda hem sanayi ve ticaret konusunda hem de tarım ve hayvancılık konusunda yeni istihdam sağlayacak projelerimizi işçi kardeşlerimize anlatarak, onların da fikirlerini aldık” diye konuştu.

Işıkver: Üretim ve istihdam olmazsa olmazımız

Işıkver: Üretim ve istihdam olmazsa olmazımız