Kartal Ailesinden Milletvekili Bulut'a Teşekkür

Dünya Kick Box Şampiyonu Sıla Kartal'ın ailesi kızlarının talebini yerine getiren AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut'a teşekkür etti.

Kartal Ailesinden Milletvekili Bulut'a Teşekkür

İtalya'da gerçekleşen Kick Boks Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Elazığlı hemşehrimiz Sıla Kartal'ın ailesi bir teşekkür mesajı yayımladı. 

Dünya Şampiyonu Sıla Kartal'ın ailesi tarafından yayımlanan mesajda kızlarının isteğini yerine getirerek Sıla Kartal'ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüştürdüğü için AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'a teşekkür etti.

"KIZIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN HAYRANIDIR!"
Aile tarafından yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;

"Kızımız, Milli Sporcu Sıla Kartal İtalya'da gerçekleştirilen Dünya Şampiyonasında tüm rakiplerini mağlup ederek Kick Boks Dünya Şampiyonu oldu. 

Kızımız şampiyon olduktan sonra bir çok kişiden tebrikler aldık. Milletvekilimiz Metin Bulut bizleri tebrik etmek için aradığında kızım kendisinden bir talepte bulundu. Kızım Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini söyledi. Metin Bey’de kızıma kendisini mutlaka Cumhurbaşkanımız ile görüştüreceğini söyledi. Kızım Recep Tayyip Erdoğan hayranıdır!"

"MİLLETVEKİLİMİZ METİN BULUT'A TEŞEKKÜR EDİYORUM"
"Daha sonra milletvekilimiz Metin Bulut sağ olsun bizleri AK Parti Genel Merkezinde misafir etti. Bizimle yakından ilgilendi. Metin Bulut bize Cumhurbaşkanımızın Malatya mitinginde  kendisi ile bizi görüştüreceklerini söyledi. Cumhurbaşkanımız ile Malatya mitinginde görüştük. Milletvekilimiz Tolga Ağar, Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da görüşme de bizlere eşlik etti. Cumhurbaşkanımız bizimle yakından ilgilendi. Allah kendisine sıhhat versin. Kendisine teşekkür ediyoruz, duacısıyız. Kızımı başarısından dolayı tebrik etti. Çok güzel ve unutulmaz bir görüşme oldu. Bu güzel görüşmeye vesile olan milletvekilimiz Metin Bulut’a ailem adına teşekkür ediyorum."