Mavi Radyo'nun Yeni Patronu Paki Kaymaz Oldu

Elazığ'a ve bölgeye hitap eden ve doyumsuz ezgileri dinleyicisiyle buluşturan Mavi Radyo, yeni döneme çok daha güçlü bir şekilde girmeye hazırlanıyor.

Mavi Radyo'nun Yeni Patronu Paki Kaymaz Oldu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlimizde medya sektöründe başarılı işlere imza atan ve iş insanı kimliğiyle de öne çıkan Ahmet Paki Kaymaz, Mavi Radyo’yu satın aldı.

Kaymaz, şimdiki projesinin radyoyla beraber yeni bir gazeteyi yayım hayatına dâhil etmek olduğunu aktardı.

Konuyla alakalı yazılı bir açıklamada bulunan iş insanı Ahmet Paki Kaymaz, Mavi Radyo gibi bir radyoyla yollarına devam edeceklerinin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

"ELAZIĞ MAVİ RADYOYU SEVİYOR"

Elazığ’da uzun yıllardan bu yana doyumsuz halk müziği nağmelerini dinleyiciyle buluşturan Mavi Radyonun bundan böyle oluşturduğu çizgiyi koruyarak daha özgün çalışmalarla vatandaşların gönül dünyasına hitap edeceğini vurgulayan Kaymaz, “Türkülerin kültürümüzdeki yeri kuşkusuz yadsınamaz. Elazığ Mavi Radyoyu seviyor! Biz de bundan sonraki süreçte üstümüze düşen görevi fazlasıyla yapacak ve oluşan kaliteli çizgiyi daha ileriye taşımanın mücadelesini vereceğiz’’ dedi.

"HEM HABER HEM TÜRKÜ"

Radyoda bir takım yeniliklerinde yaşanacağının sinyalini veren Paki Kaymaz, “Hem haber hem de Türkü! Yayıncı arkadaşlarımız programlarıyla müziğe kalite katacaklar. Toplumun her kesimini kucaklayan bir anlayışla yayın çizgimize devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

"İLK ETAPTA HABER SİTESİYLE BAŞLAYACAĞIZ"

Sadece bünyelerinde radyo olmayacaklarını aktaran Kaymaz, “İnşallah yakında yeni projelerimle de daha ileriye gitmeye çalışacağız. İlk etapta günlük ya da haftalıkta olabilir bir gazete açmayı planlıyoruz. Alt yapımız, muhabir arkadaşlarımız hazır; ama öncesinde dijital teknolojiyi görmezden gelmeyip bir haber sitesiyle başlamayı planlıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme