Medya İnternet Büyümeye Devam Ediyor

Elazığ'da 2006 yılında kurulan Medya İnternet, haber yazılımları ve hosting hizmetleriyle Türkiye'nin en güçlü markalarından biri haline geldi.

Medya İnternet Büyümeye Devam Ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ'da faaliyetine başlayan ve Ömer Faruk Er' in kurucusu olduğu Medya İnternet Yazılım büyümeye devam ediyor.

Medya İnternet, özellikle haber yazılımları alanında bugün tüm Türkiye’nin en büyük hizmet veren şirketlerinden biri haline geldi.
KULGA yazılım alt yapısıyla Elazığ’da en fazla takip edilen birçok haber sitesinin yazılımına sahip olan firma geçtiğimiz aylarda da Elazığ Belediyesinin kurumsal web sayfasına da imzasını attı.

YÜZLERCE YAYINCI KURULUŞA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR
Medya İnternet, 2013 yılı ocak ayı itibariyle bulut tabanlı web uygulamaları geliştirmeye başladı.  Haber yazılımı, dernek ve belediye uygulamaları ile yüzlerce yayıncı, kurum ve kuruluşa ait web uygulamalarını bulut yazılımla buluşturdu. miPanel markasıyla geliştirdiği “İçerik Yönetim Sistemi”ni hem standart web uygulamalarına hem de özel web projelerine entegre eden Medya İnternet, Güncelleme Bulutu isimli bulut yazılım güncelleme altyapısı ile geliştirilen yeni modül ve bileşenleri, yüzlerce web ve mobil uygulamaya anında sürüm güncellemeleri ile entegre etmektedir.

DİJİTAL DÜNYADA EN GÜÇLÜ MARKA HALİNE GELDİ
Gelişen vizyonuyla Medya İnternet, uzman kadrosu, Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezindeki yeni nesil web sunucuları, yılların birikim ve tecrübesi ile haber yazılımı, dernek sitesi scripti, belediye sitesi scripti, web hosting, sunucu ve bulut altyapı hizmetlerini, müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşarken Elazığ’ı da gururlandırıyor.

Medya İnternet, Kulga ve miTelekom katma değeri olan ticari markalar olarak, 2021 Ocak ayından itibaren Kulga Yazılım ve Telekomünikasyon Ltd. Şti. ticari ünvanı, 15 yıllık güven ve birikimi ile Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nden tüm Türkiye'nin dijitalde en güçlü markası olarak hizmet vermeye devam ediyor.