MHP Elazığ İl Teşkilatında Coşkulu Açılış

Yoğun bir katılımın sağlandığı Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ il Başkanlığı yeni hizmet binasının açılışı gerçekleşti.

MHP Elazığ İl Teşkilatında Coşkulu Açılış
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Çarşı Mahallesi, Eski ETSO binasında açılışı yapılan MHP Elazığ İl Başkanlığı hizmet binasının açılışına MHP Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın ile çok sayıda davetli katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın burada yapılan konuşmada, “Zillet ittifakı şer ittifakıdır. Zillet ittifakı sırtını PKK ya FETÖ ye dayamıştır. Cumhur ittifakı bundan dolayı desteklenmiştir. Göreceksiniz bu ittifak başarılı olacaktır. Elazığ Cumhur ittifakına yakışır bir şekilde yarışıyor “ diye konuştu.

Açılış sonrası MHP il başkanlığı toplantı salonunda yapılan düzenlenen konferansa konuşmacı olarak MHP Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın, MHP Elazığ il Başkanı Semih Işıkver, ile MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Bilal Çoban katıldı.

Konferansta konuşan MHP Elazığ il başkanı Semih Işıkver, Türk Milleti ve Türk Devletinin bekası için Cumhur ittifakı taahhüdüne sahip bir şekilde seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Bu kapsamda Genel merkez yöneticilerinin bilgileri kapsamında Elazığ Belediyesini yaklaşık 25 yıl sonra geri almak ilçe ve beldelerde ise daha önce benzerine rastlanmamış başarı elde etmek adına çeşitli çalışmalar yaptık ve bu tür çalışmaları da yapmaya devam edeceğiz “ dedi.

MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Bilal Çoban ‘da yaptığı konuşmada; “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi 31 Mart mahalli idareler seçimi ile bu sistemi tamamlamış olacak. Amacımız 31 Mart sonrası Türk bayrağının gönlerden inmeyeceği bir ülke ve iyi bir gelecek yaratmaktır. Bu vizyon bu misyon inşallah bizlere görev olarak tevdi edilecektir.31 Mart seçimleri için gece ve gündüz demeden çalışıyoruz. 20 gün zaman kaldı zafere çok yaklaştık. Bugünden itibaren her gün mahalle çalışmalarını tamamlamaya çalışacağız.” diye konuştu.

ÇOK ACI ÇEKMEMİZE RAĞMEN DİM DİK AYAKTAYIZ

Toplantıda konuşan MHP Genel başkan yardımcısı Semih Yalçın, MHP nin 50 Yıllık bir siyasi hareket olduğuna dikkat çekerek, tarihin her döneminde bir çok acıya rağmen MHP teşkilatlarının açık kaldığını söyledi. Semih Yalçın,” Bizim 50 yl önceki düşüncelerimizle şimdiki düşüncelerimiz hiç değişmedi, aynen devam ediyor. Bu büyük bir dava partisi olmamızdan kaynaklanıyor dedi. Yalçın,”Biz büyük bir dava partisiyiz. Gördüğünüz gibi MP giderek daha da güçleniyor. MHP liderinin fikirlerinde asla sapma yoktur. 15 Temmuz de Sayın Bahçeli ülkenin bekası noktasında en aktif rol oynadı. Bu Cumhur ittifakı ile daha da iyi olacaktır. Biz Cumhur ittifakı ile her gün yeni bir menzil kat ediyoruz. İttifak yasal olmamasına rağmen bir akit yaparak 50 ilde  Ak Parti ile ittifak yapık. Bu ittifak ve yarış Zillet ittifakına karşıdır. Zillet ittifakı şer ittifakıdır. Zillet ittifakı sırtını PKK ya FETÖ ye dayamıştır. Cumhur ittifakı bundan dolayı desteklenmiştir. Göreceksiniz bi ittifak başarılı olacaktır. Elazığ Cumhur ittifakına yakışır bir şekilde yarışıyor “ diye konuştu.