MHP'li Işıkver'den TOKİ Girişimi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, seçim döneminde vaatleri arasında yer alan ve bir çok kez ziyaret ettiği TOKİ konutlarıyla ilgili eksikliklerin tamamlanması ve vatandaşların taleplerinin karşılanması için TOKİ nezdinde girişimler başlattı. TOKİ heyeti Işıkver'in talebi üzerine Elazığ'da yerinde incelemelerde bulunarak tüm eksiklikleri not etti…

MHP'li Işıkver'den TOKİ Girişimi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, seçim döneminde vaatleri arasında yer alan ve bir çok kez ziyaret ettiği TOKİ konutlarıyla ilgili eksikliklerin tamamlanması ve vatandaşların taleplerinin karşılanması için TOKİ nezdinde girişimler başlattı.

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver TOKİ yetkililerinin Elazığ’da yaptıkları incelemeleri değerlendirerek, “Seçim döneminde ilimizin önemli problemlerinden biri olan TOKİ konutlarıyla ilgili eksikliklerin giderilmesi hususunda vatandaşlarımıza söz vermiş ve seçim sonrası vaatlerimizden biri olarak bu sorunun mutlaka çözüleceğini dile getirmiştik.Seçimlerin ardından, Cumhur İttifakındaki Sayın Vekillerimizle birlikte, TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut ve TOKİ Uygulama Daire Başkanımız Sayın Osman Direnç ile halkımızın taleplerini değerlendirmiş ve yerinde tespit talebinde bulunmuştuk. Sayın Bulut ve Direnç bu talebimiz üzerine TOKİ uzman heyetini ilimize görevlendirmiş ve yerinde incelemeler yapılmıştır. MHP Elazığ İl Başkanımız Sayın Yunus Bal ve TOKİ Elazığ Yöneticileri ve sakinlerinin de katılımı ile TOKİ Yetkilileriyle yerinde incelemeler ve istişareler yapılmış olup, konutlardaki altyapı, sosyal donatı ve binalarda tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hususunda detaylı rapor oluşturulmuştur. Yapılan inceleme neticesinde kısa sürede TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşlarımızın beklentileri karşılanacak ve hayat standartları inşallah yükseltilecektir. Ben bu vesileyle Sayın TOKİ Başkanımız Ömer Bulut ve TOKİ Uygulama Daire Başkanımız Sayın Osman Direnç’e gösterdikleri hassasiyet ve hızlı çözüm üretme girişimleri nedeniyle halkımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. TOKİ konutlarımızın her bir sorununu inşallah en kısa süre içerisinde bir bir çözüme kavuşturmuş olacağız” ifadelerinde bulundu.

MHP'li Işıkver'den TOKİ Girişimi