Milletvekili Bulut Sözünü Tuttu

Elazığ'da yapılan ve yapıldığı günden itibaren büyük ilgi toplayan Seksenler Sokağı'nın bir süre kaderine terk edilmesinin ardından AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut'un devreye girmesiyle birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Emlak Konut bölgede tadilat çalışmasına başladı.

Milletvekili Bulut Sözünü Tuttu

Elazığ'da yapılan Sesksenler Sokağının bakımsızlıktan dolayı harabe olmasının ardından harekete geçen AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, verdiği sözü tuttu. 

"ELAZIĞ HALKINA SÖZÜM OLSUN"
Geçtiğimiz aylarda katıldığı televizyon programında konunun takipçisi olacağını sözünü veren Milletvekili Bulut; “Seksenler Sokağı ile ilgi TOKİ başkanı ile ben konuştuğum zaman TOKİ’nin bir kiralama şirketi var kiralama şirketi üzerinden belediyeye tahsis edelim denildi ama bu olmadı. İnşallah en kısa zamanda konuyu çözmenin sözünü veriyorum. Bir gün orada beraber çay içelim. Buda benim Elazığ halkına sözüm olsun. Yapamayacağım şeyi söylemem” demişti.

Milletvekili Bulut Sözünü Tuttu

ÇALIŞMALAR JET HIZIYLA YENİDEN BAŞLADI
Milletvekili Bulut bu açıklamalarının ardından sürecin takipçisi oldu ve bakımsız halde kalan Güneykent Mahallesi’ndeki Seksenler Sokağı’nda TOKİ Emlak Yönetimi tarafından çalışmalara başlandı. 

Etrafı çevrilen sokakta kırılan camlar ve dükkan tabelaları onarılırken, duvarlar da yeniden boyanmaya başlandı. 7/24 görevlilerin beklediği sokakta tadilat çalışmaları hızla devam ediyor. Elazığ turizmi için önemli bir merkez haline gelmesi beklenen Seksenler Sokağı’nda tadilat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte sokak Emlak Yönetimi tarafından vatandaşların hizmetine açılacak.

Milletvekili Bulut Sözünü Tuttu