Milletvekili Bulut'tan Erol'a Cevap!

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut sosyal medya hesabından CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a stadyumun tabela değişikliği ile ilgili yaptığı paylaşıma cevap vererek 'sen herşeyi istismar edebilirsin' dedi.

Milletvekili Bulut'tan Erol'a Cevap!

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut sosyal medya hesabından, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a stadyumun tabela değişikliği ile ilgili yaptığı paylaşıma cevap verdi.

"SEN HERŞEYİ İSTİSMAR EDEBİLİRSİN"
Milletvekili Bulut, stadyumun isminin değişmediğini vurgulayarak “Sen her şeyi istismar edebilirsin” dedi. Bulut paylaşımında; “CHP Milletvekili Gürsel Erol stadyumun isminin değiştiği yok. O gördüğün tabela işin adı. Alıntıladığın röportajı anlayana kadar oku. Sen okuduğunu anlayamazsın, başkasına okut. Sen her şeyi istismar edebilirsin. Seviyesizce yazdığın hakaretine gelince günü gelince hakkettiğini bulacaksın. CHP mv. Gürsel Erol CHP’deki Atatürk düşmanı İstanbul İl Başkanınıza, Dersim olaylarına katliam diyen Bursa Milletvekilinize, Atatürk posterini indiren Aylin Nazlıaka’ya cevabın nedir? Onlara da “Hiçbir Güç” Atatürk’e bunları söyleyemez diyebildin mi?” dedi.

Milletvekili Bulut'tan Stadyum Açıklaması!Milletvekili Bulut'tan Stadyum Açıklaması!

"BENDE TEŞEKKÜR ETSEYDİM"
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Milletvekili Bulut’un kendisi hakkında yaptığı açıklamanın ardından sosyal medya hesabından Bulut’a cevap vererek; “Milletvekili Erol, “AKP mv. Metin Bulut sana cevap vermeye gerek bile duymuyorum. Sözcü gazetesindeki kendi açıklamanı okuman ve bu fotoğrafa bakman yeterli. Artık Elazığ halkı yalanlarınıza inanmıyor. Keşke, “stadyumun isminin değiştirilmesi bizim bilgimiz olmadan yapılmış, hemen müdahale edip yetkili Bakan’la görüşüp Ulu Önder Atatürk’ün adını stadyuma veriyoruz,” deseydin ve ben de sana teşekkür etseydim. Yalan dolan yok artık!” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Bulut'tan Stadyum Açıklaması!Milletvekili Bulut'tan Stadyum Açıklaması!

"BEKLE VE GÖR. MERAK ETME"
Milletvekili Bulut, Erol’a “Stadyumun ismi günü geldiğinde konulacak, bekle gör” şeklinde cevap vererek;  “CHP mv. Gürsel Erol açıklamamda Stadyumun isminin ne olacağını açıkça belirttim. Sen okuduğunu anlamaktan bile acizsin. Elazığ halkı senin birçok yüzün olduğunu biliyor. Seviyeyi sen belirledin. Hakettiğin seviyeden cevabını alacaksın. Stadyumun ismi günü geldiğinde konulacak. Bekle gör. Merak etme. Sen sorularıma cevap ver. Şovmenliği, her türlü istismarı ve alkış oyunlarını bırak, varsa bir cevabın onu ver” dedi.

Milletvekili Bulut'tan Stadyum Açıklaması!Milletvekili Bulut'tan Stadyum Açıklaması!

"KONUYU BAKANIMIZA İLETTİM"
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol statla ilgili önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda konuyu Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’na taşıdıklarını belirterek şu ifadeleri kullanmıştı; “Atatürk’ün ismine stadyumda bile tahammül edemeyenler, biz bunu 2019’da öngörmüştük. Elazığ halkı bunun değerlendirmesini yapacaktır. Görev yine bize düştü, gerekli görüşmeleri yapıp Ulu Önderimizin adının stadımıza verilmesini sağlayacağız. Merak etme #Elazığsahipsizdeğilsin. Biraz önce Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile telefonla görüştüm. Elazığ Stadyumu ile ilgili verdiğim bilgiler doğrultusunda inceleme başlatıp sürecin takipçisi olacağını ifade ettiler”

Milletvekili Bulut'tan Stadyum Açıklaması!