Milletvekili Bulut'tan CHP'li Erol'a Tokat Gibi Cevap!

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamalarına sert cevaplar vererek 'Bizim kursağımızdan haram geçmedi, geçmez. Haramzade görmek istiyorsan git sözde restore ettiğin 'Harput Kalesine' bak. Dökülen Harput Kalesinin yıkılan duvarlarında, sahte dolgu ve sıvalarında aradığın harazamzadeyi göreceksin. ' dedi.

Milletvekili Bulut'tan CHP'li Erol'a Tokat Gibi Cevap!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile CHP'li Gürsel Erol arasında yaşanan tartışmalar sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalarla devam ediyor.

"ELİNDE NE VARSA ÇIK ANLAT!"
Geçtiğimiz günlerde yağan şiddetli yağmurlar sonrası oluşan görüntülerle alakalı Elazığ Belediyesine yönelik açıklamalarda bulunan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a cevap veren AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut arasındaki gergin açıklamalar devam ediyor.

Kendisine yönelik sarf ettiği sözlere cevap veren AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, "Elinde ne varsa çık anlat. Seçimi bekleme. Hemen bugün, bildiğin ve ıspatlayacağın ne varsa çık anlat. Bunu Elazığ’ın iyiliği için yap. Bunu kendin için yap. Bekliyorum ”dedi.

Milletvekili Bulut sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"SEVİYESİZLİK YOLUNU SEÇTİN"
"Gürsel Erol sana sorduğum gayet basit sorulara cevap vermek yerine iftira ve hakaret yolunu seçtin. Sana seviyeli sorular, cevaplar ve eleştiriler yönelttim ama sen seviyesizlik yolunu seçtin. Sayende ahlak ve algı seviyenin ne kadar aşağılarda bir yerlerde olduğuna hep birlikte şahitlik etmiş olduk.

Gürsel Erol sana iki yılda üç okulu yaptıramadığınızı hatırlattım. Sen iftira imasıyla şahsımı iş bilmezlikle ve bürokrasiyi  bilmemekle suçladın. Biz aynı bürokratik ve hukuki süreçleri hızlıca tamamlayıp 40 okul yaptık. Gelip benden yardım isteseydin sana bürokratik süreçler nasıl aşılır, bir iş sonuca nasıl ulaştırılır millete nasıl hizmet edilir öğretirdim. Tekrarlıyorum: Bize gerekçe üretme demogoji yapma okulların akibetinden haber ver!"

"TUNCELİ'DE VEKİL OLMAK İÇİN KANDİL'E YALVARMAKTIR"
"Gürsel Erol siyasi fırsatçılık ve siyaseten ahlaksızlık ne demektir sana izah edeyim: Tunceli’de milletvekili olabilmek için Kandil’e yalvarmaktır. Elazığ’da siyasete devam edilmek için milliyetçi taklidi yapmaktır. Çok yüzlülüktür; bazen de yüzsüzlüktür. Sen, bu konuda en net örneksin. Senin nasıl bir karakterinin olduğunu CHP Genel Merkezine girişini yasaklayan Deniz Baykal çok veciz bir şekilde ifade etmişti. Sahi, sana “Parsadan” diyordu; değil mi?

Mahkeme kararıyla ihaleye fesat karıştırmaktan hüküm giyen Gürsel Erol bana ihaleci imasında bulunmuşsun. Daha önce de sana iddialarını ispatla demiştim. Yine aynı şeyi söylüyorum. Müddei iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İspatlamazsa şeref, onur ve haysiyet yoksunudur…"

"HARAMZADE GÖRMEK İSTİYORSAN RESTORE ETTİĞİN İŞLERİNE BAK"
"Bizim kursağımızdan haram geçmedi, geçmez. Haramzade görmek istiyorsan git sözde restore ettiğin “Harput Kalesine” bak. Dökülen Harput Kalesinin yıkılan duvarlarında, sahte dolgu ve sıvalarında aradığın harazamzadeyi göreceksin. Gürsel Erol sana Elazığ’lı olsaydın bizi daha iyi anlayacaktın dedim. Doğru söyledim.  Yaptığın açıklama ve seçtiğin seviye beni yeniden doğruladı. Siyasette hiç kimse vazgeçilmez değildir. Bizler de bugün varız, yarın yokuz. Varsa bir emeğimiz, eserimiz, hizmetimiz şeref ve onur olarak o bize yeter. "

"SANA CEVAP VERMEK BİLE FAZLA"
"Gürsel Erol, şahsıma cevaben yayınladığın basın açıklamasını oku. Kendini, seviyeni o metinde göreceksin. Sen bile kendinle muhatap olmak istemeyeceksin. Sana basın ve sosyal medya yoluyla bile cevap vermek fazla. "

"ELİNDE NE VARSA ÇIK ANLAT"
"Seçim zamanı konuşacağım şeyler var diyorsun. Elinde ne varsa çık anlat. Seçimi bekleme. Hemen bugün, bildiğin ve ıspatlayacağın ne varsa çık anlat. Bunu Elazığ’ın iyiliği için yap. Bunu kendin için yap. Bekliyorum ”