Milletvekili Bulut 'Üzerimize Düşeni Yapmaya Hazırız'

CHP'li iki belediyenin Elazığ'a yapacağı okullarla ilgili açıklama yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, 'Okulların yapımı ile ilgili somut adım atıldığında sürecin yakından takipçisi olacağız' dedi.

Milletvekili Bulut 'Üzerimize Düşeni Yapmaya Hazırız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP’li İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri’nin Elazığ’a yapacakları iki okulla ilgili AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut açıklama yaptı.

Milletvekili Metin Bulut açıklamasında; 'Bizim mecliste CHP’li belediyeler Elazığ’a okul yapsın çağrımız üzerine CHP milletvekili Sn. Gürsel Erol teklifimizi makul ve haklı bulmuş bunun üzerine iki Büyükşehir Belediyesinin okul yaptırma isteği olduğunu dile getirmişti. Elazığ’da okul yapılması ile ilgili CHP’li belediyelerinden gelmiş olan talep makul ve anlaşılır bir talep olmakla birlikte bu talebin gerçekleşmesi ile ilgili herhangi bir engelleme söz konusu değildir. Okul yapımına herhangi bir engel olmadığı için talep eden belediyelerle valiliğimiz irtibata geçmiştir. Okulların yapımı ile ilgili somut adım atıldığında sürecin yakından takipçisi olacağız. Elazığ’ımıza yeni okullar kazandırılması ile ilgili sürecin yakın takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyorum. Sürecin hızlandırılması ile ilgili üzerimize düşeni yapmaya hazırız.' ifadelerini kullandı.