Milletvekili Demirbağ, Ziyaretlerine Devam Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, temaslarına Jandarma Alay Komutanlığı ve Kinederiç Bölgesi Muhtarları ile istişare toplantısı ile devam etti.

Milletvekili Demirbağ, Ziyaretlerine Devam Etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ’da bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunan AK parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, güne Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız ile bir araya gelerek başladı.

Jandarma Alay komutanı olarak göreve başlayan Kıdemli Albay Ali Yıldız’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Demirbağ, anı defterini imzaladı.

Daha sonra Kinederiç Bölgesi muhtarları ile istişare toplantısı gerçekleştiren Zülfü Demirbağ’a İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet ve AFAD Müdürü Osman Pıhtılı ve Tarım Orman Müdürü Turan Karahan’da eşlik etti.

DEMİRBAĞ: EKSİK BIRAKTIĞIMIZ YERLERİ BİTİRECEĞİZ
Milletvekili Demirbağ, amaçlarının muhtardan sorunları dinlemek ve çözüm üretmek olduğunu belirterek, “Bugün Kinederiç bölgemizdeki köy muhtarlarımızla bir araya gelelim onları dinleyelim istedim. Varsa bölgesel ya da köy bazlı sorunları dinlemek sureti ile mümkün olduğu kadar dinleyelim istedim. Allah razı olsun bizi misafir ettiler. Güzel bir katılım var. Başta Kinederiç olmak üzere bütün muhtarlarıma teşekkür ediyorum. inşallah yarından itibaren de gerek Harput bölgesindeki muhtarlarımızla gerekse Baskil’de ki muhtarlarımızla fırsat olursa Kömürhan tarafındaki muhtarlarımızla bir araya gelmek sureti ile bu gezimizi dolu dolu bitirmeye çalışacağız. Daha sonra ay başından sonra geldiğimizde eksik bıraktığımız yerleri bitireceğiz. Ben muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.