Milletvekili Erol'dan Önemli Çağrı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hem Elazığ'da ve İstanbul ile çevresindeki illerde yaşayan Elazığlıları Cumartesi günü oynanacak maçta takımının yanında yer almaya davet etti.

Milletvekili Erol'dan Önemli Çağrı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; İstanbul ile çevresindeki illerde yaşayan Elazığlıları Cumartesi günü oynanacak maçta takımının yanında yer almaya davet etti.

Milletvekili Erol, paylaşımında; “Sevgili Hemşehrilerim, 25 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00’da İstanbul’da Ali Samiyen Spor Kompleksi RAMS Park’ta Elazığspor’umuzun 52 Orduspor ile oynayacağı final müsabakası için ben de stadyumdaki yerimi alacağım. Sizlere de çağrı yapıyorum, bugüne kadar büyük bir mücadele örneği sergileyen futbol takımımızın İstanbul’daki tek eksiği bizler olacağız. Hem Elazığ’da yaşayan hem de İstanbul ve çevre illerde yaşayan Elazığlı hemşerilerimiz ile omuz omuza tribündeki yerimizi alalım ve bu şehrin takımının zaferine birlikte şahitlik edelim.” ifadelerine yer verdi.