Milletvekili Erol, Evladına Kavuşan Annenin Sevincini Paylaştı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, HDP önünde evlat nöbeti tutarken evlatlarına kavuşan aileyi arayarak mutluluklarına ortak oldu.

Milletvekili Erol, Evladına Kavuşan Annenin Sevincini Paylaştı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Diyarbakır'da oturan anne Ayşegül Biçer, oğlu Mustafa (17) için 3 Eylül Salı günü HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi başlattı.

Kanser hastası Ayşegül Biçer, yaklaşık 3 yıl sonra oğluna kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol'da oğluna kavuşan anneyi arayarak mutluluğuna ortak oldu.

Daha önce Diyarbakır ziyareti sırasında annelerle bir araya gelen Milletvekili Erol, onlarla yakından ilgilenmişti. Annelerin acısını paylaşan Milletvekili Erol, ardından Diyarbakır annelerini mecliste gündeme getirmiş ve büyük bir yankı uyandırmıştı.

Milletvekili Erol, son olarak da 3 yıl aradan sonra evladına kavuşan anneyi telefonda arayarak uzun uzun sohbet etti. Bu sırada anne ise kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmayan Erol’a teşekkür etti.

Telefon görüşmesinin devamında anne,  “sevincime ortak oldunuz” dediği Erol’a , “  Ben kazandım. Umuyorum ki, bu saatten sonra  bütün anne ve babalar evladına kavuşur” dedi.