Milletvekili Keleş Dur Durak Bilmiyor!

Ramazan ayı münasebetiyle şehrin dört bir yanında bulunan Elazığlılarla buluşmaya ve onların sorunlarını dinlemeye devam eden AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, Kovancılar ilçesini ziyaret ederek, esnaflar ile vatandaşlarla biraraya geldi.

Milletvekili Keleş Dur Durak Bilmiyor!

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş ve beraberindeki heyet, Kovancılar ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlçe Başkanı Rıdvan Koç, Belediye Başkan Adayı Mehmet Nuri Çolak, il yönetimi ve ilçe teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Keleş, ilk olarak Kovancılar Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Mustafa Dilekli ile görüştü. Misafirperverlikleri için Kaymakam Dilekli'ye teşekkürlerini ileten Keleş, ilçenin gelişimi için yapılan çalışmalarda başarılar diledi.

Daha sonra Kovancılar Adliyesi'ne geçen heyet, Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Furkan Sünbül ve Cumhuriyet Savcısı Turgut Çadır ile bir araya geldi. Yapımı planlanan Kovancılar Adalet Sarayı hakkında istişarelerde bulunan Keleş, adliye mensuplarına çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Günün devamında Kovancılar İlçe Devlet Hastanesini ziyaret eden Prof. Dr. Erol Keleş ve beraberindekiler, hastane personeli ve tedavi gören hastalarla sohbet ederek, sağlık çalışanlarına görevlerinde başarılar ve hastalara acil şifalar temennisinde bulundu.

İlçe ziyaretlerini sürdüren heyet, yerel esnaf ve vatandaşlarla buluşarak, onların sorun ve taleplerini dinledi. Ayrıca TOKi tarafından inşa edilen konut, ticaret merkezi ve cami inşaat alanlarını da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Prof. Dr. Erol Keleş'in Kovancılar ziyareti, hane ziyaretleriyle devam etti. Misafir oldukları evlerde ailelerle samimi sohbetler gerçekleştiren Keleş, Ramazan ayının bereketini vatandaşlarla paylaşmanın mutluluğunu yaşadı ve birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Keleş Dur Durak Bilmiyor!