Milletvekili Nazırlı Almanya'da!

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın da aralarında bulunduğu Türk Heyeti, NATO Parlementer Asemblesi'nin Almanya'da düzenlediği 'Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu' toplantısına katıldı...

Milletvekili Nazırlı Almanya'da!

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dış İlişkiler Komisyonu ve NATO Parlementer Asemblesi Üyesi, AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Almanya'da düzenlenen "Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu" toplantısına katıldı.

HEYETTE MİLLETVEKİLİ NAZIRLI'DA YER ALDI
Avrupa'nın birçok ülkesinden siyasi partilerin temsilcileri ile milletvekillerinin katıldığı toplantıya ülkemizi temsilen katılan heyette yer alan Milletvekili Nazırlı, Berlin Büyükelçisi Ahmet Başar Şen'i de ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. 

Milletvekili Nazılrı Almanya'da!

"HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ"
Almanya'da yaşayan Türklerin sorunları ve çözümleri hakkında istişarelerde bulunduklarını belirten Milletvekili Nazırlı, "Dünyanın dört bir yanında yaşamını sürdüren vatandaşlarımızın, soydaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

TOPLANTIYA 14 FARKLI ÜLKEDEN TEMSİLCİ KATILDI
Milletvekili Nazırlı'nın da aralarında bulunduğu, 14 farklı ülkeden 27 parlementerin katılımıyla yapılan toplantılarda Almanya'da yaşayan Türk vatandaşlarımızın durumları başta olmak üzere gıda güvenliği, kritik deniz altyapılarının güvenliği, Rusya - Ukrayna sorunu ve tahıl krizi gibi konular görüşüldü. 

Milletvekili Nazılrı Almanya'da!

Milletvekili Nazılrı Almanya'da!