Minik Cimnastikçiler Minderde!

Minikler Kategorisi Cimnastik müsabakaları 15-17 Mart tarihleri arasında yapılacak...

Minik Cimnastikçiler Minderde!

2023 yılı faaliyet programında yer alan okullararası Minikler Kategorisi Cimnastik müsabakaları 15-17 Mart tarihinde yapılacak.

Konuyla ilgili Türkiye Cimnastik Elazığ İl Temsilcisi Ahmet Polat, 2023 yılı faaliyet programında yer alan Cimnastik müsabakaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM"
Yapılacak olan müsabakada minik cimnastikçilerimizin 11 yer serisindeki kurallardan sorumlu olacaklarını ve toplamda 10 tam puan almaları gerektiğini vurgulayan Polat değerlendirmesinde; "2023 yılı faaliyet programımızda yer alan Minik-B kategorisi15-17 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceğiz Müsabakalarımız Çok Amaçlı Spor Salonu içerisinde yer alan Cimnastik Salonumuzda yapılacak. Salonumuz ile ilgili yapılan her türlü çalışmalar için sporcu ve antrenörlerim adına; başta Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet Eren, Şube Müdürlerimiz, tesis amirimiz ve de tesis çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından talep edilen yer aletinin de cimnastik salonumuza kurulumu yapıldı. Böylelikle sporcularımız daha iyi bir çalışma ortamı elde etmiş oldular" ifadelerini kullandı.