Nazırlı'nın Elazığ Mesaisi Sürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ'da ki programlarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Nazırlı'nın Elazığ Mesaisi Sürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ'da ki programlarını sürdürüyor 
Nazırlı, programı kapsamında Elazığ'da bir proje imam hatip okulunu ziyaret etti. Okul yönetimini, öğretmenleri ve çalışanları selamlayıp, çalışmalarında kolaylıklar dileyen Nazırlı, öğrencilerle bir araya geldi.

ÖĞRENCİLERİN YOĞUN İLGİSİYLE KARŞILANDI
AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, proje imam hatip okulunun öğrencileriyle bir araya gelen Nazırlı, öğrencilerin Filistin konulu sorularına cevap verdi, talep ve önerilerini dinledi. 
Ardından öğrencilerin İlahi Dinletisi'ni dinledi

Program sonrasında öğrencilerin samimi davranışlarıyla karşılaşan Nazırlı okul yönetimine, öğretmenlere, çalışanlara ve öğrencilere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Nazırlı'nın Elazığ Mesaisi Sürüyor

 "ELAZIĞ İÇİN NOBETTEYYİM PROGRAMI"
AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Merkezde İzzetpaşa Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Nazırlı,vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Milletvekili Nazırlı tarafından yürütülen #ElazığİçinNöbetteyim etkinliği kapsamında
bu hafta ki nöbet yeri İzzetpaşa Mahallesi'ydi. AFAD, İl Özel İdare, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Çevre Şehircilik ve DSİ kurumlarının yetkilileriyle bir araya gelen Nazırlı vatandaşların sorunları ile hemhâl olup anında çözüm bulmaya çalıştı. 

ÖĞRENCİLERİN İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Öğrencilerin kütüphanenin erken kapatılmasını şikayet etmeleri üzerine Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile irtibata geçip öğrencileri Şahin Şerifoğulları ile görüştüren Nazırlı Kütüphanelerin kapatılma saatlerini saat 22.00'a çektiklerini iletti. Öğrenciler Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı'ya teşekkür etti.

Nazırlı'nın Elazığ Mesaisi Sürüyor