O Alan Millet Bahçesi Olacak!

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğünü alanının Elazığ Belediyesine devredildiğini duyurarak, yerine millet bahçesi yapacaklarını açıkladı...

O Alan Millet Bahçesi Olacak!

AK Parti MKYK Üyesi Ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Bulut, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü’nün yeni yerinin Hinsor Bölgesi olduğunu duyurarak, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü’nün mecvut yerinin ise Millet Bahçesi olacağını söyledi.

"ELAZIĞ'IMIZA HAYIRLI OLSUN"
AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Uzun uğraşlarımız sonucunda Karayolları 8. Bölge Müdürlüğünü yeni yerine taşıyoruz. Karayolları Bölge Müdürlüğünü mevcut yeri millet bahçesi olacak. Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü Hinsor Bölgesinde yeniden inşa edilecek. Karayolları 8. Bölge Müdürlüğünün yeni inşa edilecek yerinin arsa oluşturma çalışmalarını daha önce başlatmıştık. Tüm bu süreci Milletvekillerimizle, Belediye Başkanımızla ve İl Başkanımızla birlikte takip ettik ve sonuçlandırdık. Elazığ Belediyemiz şehrimize kazandırdığımız bu alanı en güzel şekilde değerlendirecektir. Belediyemiz bu geniş alanda ciddi bir yaşam alanı oluşturacak. Elazığ’ımıza hayırlı olsun” dedi.

O Alan Millet Bahçesi Olacak!