'Öğrenci Koçum ve Kare'si' Kitabı Çıktı

Eğitim Koçluğu yapan Veysel Akto, 'öğrenci koçum ve karesi' adlı kitabını çıkardı.

'Öğrenci Koçum ve Kare'si' Kitabı Çıktı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Eğitim Koçluğu yapan Veysel Akto, “Öğrenci koçum ve Kare’si” adlı kitabını çıkardı.

AKTO: ELAZIĞ’DA BU KONU KİTLESEL REHBERLİKLE KARIŞTIRILABİLİYOR

Kitabı ile ilgili bilgi veren Akto, “Hepimizin de bildiği üzere çok çalışmak öğrencileri her zaman başarıya götüremeye biliyor. Doğru çalışmak ve doğru yönlendirebilmek bu noktada çok önemli. Doğru yönlendirme konusunda da öğrenci koçluğu çok güzel bir hizmet yapmaktadır.

Türkiye genelinde çok bilinir bir şeydir öğrenci koçluğu ancak maalesef Türkiye’de iyi bilinmesine rağmen Elazığ’da bu konuda kitlesel rehberlikle karıştırılabiliyor. Halbuki öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı çok daha profesyonel bir alt yapı gerektiren ciddi bir hizmettir. Bu konuda öğrencileri bilinçlendirmek için kitap yazdım.

Türkiye genelinde online satış yapan seçkin mağazalardan ve Elazığ’da Harput ve Artık Kırtasiye’den temin edebilirsiniz. Ayriyeten öğrencilerime seslenmek istiyorum; sınava hazırlanan öğrencileri ofisime bekliyorum. Gelsinler, çayımızı içsinler bir tanışalım. Eğitimle alakalı sorunlarına çözüm üretmek istiyorum ve bu konuda karekoç.com adresimdeki iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.


 

Bakmadan Geçme