'Önce Millet' Anlayışıyla Hareket Ediyoruz'

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş ve yönetim kurulu üyeleri Karakoçan ilçesini ziyaret etti.

'Önce Millet' Anlayışıyla Hareket Ediyoruz'

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş ve yönetim kurulu üyeleri Karakoçan ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla biraraya geldi.

İlçede yaşayan vatandaşlar ile esnaflarla biraraya gelen Başkan Karakuş, ziyarettte yaptığı değerlendirmede; "borçsuz, zamsız, vergisiz bir şekilde bu kaynağı ortaya koyup, bu kaynakla da ‘Önce Millet’ diyerek, milletimizi bu sıkıntıdan, bu felaketten kurtarmak için gece gündüz koşuyoruz." dedi. 

Her daim sürekli saha çalışmalarında olduklarını belirten Başkan Karakuş değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi; 

"MİLLETİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ"
"Yeniden Refah Partisi İl teşkilatı olarak, Karakoçan ilçemizi ziyaret edip esnaf ve vatandaşlarla buluştuk ilçede yaptığımız saha çalışmalarında, bizler aynen 54. Hükümetteki milli görüş, bolluk ve bereketini yeniden bu millete yaşatmak üzere aynı zihniyetle, aynı aşkla yola çıktığımızı, borç, faiz, zam, vergi ekonomisinden, üretim, istihdam, ihracat ekonomisine geçeceğimizi, dar gelirli milyonların alım gücünü refah seviyesini, aynen 54. Hükümette olduğu gibi yeniden arttıracağımızı, Çiftçi ve köylünün mahsullerine en yüksek taban fiyatlarıyla, en büyük teşviklerle yine aynen 54. Hükümette milli görüşün yaptığı gibi biz yapacağımızı milletin yüzünü güldüreceğimizi ifade ediyoruz. Yine istihdam ve ihracat hamlesiyle de milyonluk genç işsizler ordumuzu iş, istihdam ve aş imkânı sağlamak üzere adım atacağımızı ifade ediyoruz."

'Önce Millet' Anlayışıyla Hareket Ediyoruz'

"ÖNCE MİLLET ANLAYIŞIYA HAREKET EDECEĞİZ"
"Bu adımları atmak için gereken kaynağı da borçlanmadan, zam yapmadan, ilave vergi oluşturmadan, milli kaynak paketleri kitabımızda ifade ettiğimiz adımları atarak borçsuz, zamsız, vergisiz bir şekilde bu kaynağı ortaya koyup, bu kaynakla da ‘Önce Millet’ diyerek, milletimizi bu sıkıntıdan, bu felaketten kurtarmak için gece gündüz koşuyoruz. İnşallah cenabı Allah bu çalışmalarımızı, kurtuluşa vesile kılar. ‘Önce Millet’ anlayışıyla, aynen geçmişte milli görüşün yaptığı gibi yeniden gelip ‘Önce Millet’ anlayışıyla milletimizi maddi ve manevi sıkıntılarından kurtarmayı cenabı Allah inşallah bizlere nasip eder."

'Önce Millet' Anlayışıyla Hareket Ediyoruz'