Özcan'dan Esnaf Odalarına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 26. Dönem İstanbul Milletvekili Ali Özcan, Elazığ'daki temasları kapsamında oda, sendika ve STK'lara ziyarette bulundu.

Özcan'dan Esnaf Odalarına Ziyaret

Elazığ’da ki temaslarını sürdüren CHP 26. Dönem  İstanbul Milletvekili Ali Özcan esnaf odalarını, sendika ve STK’ları ziyaret etti. 

ZİYARETLERDE ANA GÜNDEM MADDESİ EKONOMİ OLDU
Ziyaretler kapsamında Ali Özcan’ın ilk durağı Elazığ Ticaret Borsası oldu. Özcan Elazığ Ticaret Borsası Başkanlığı’na yeniden seçilen Mehmet Ali Dumandağ’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

ESNAF ODALARINA ZİYARET
Özcan, Elazığ Ticaret Borsası’nın ardından Elazığ Elazığ esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turan Kurnaz, Karma Oda Başkanı Hakan Albayrak, Elazığ Elektronikçiler ve Fotoğrafçılar Odası Başkanı Mehmet Havabulut, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mithat Ulaş, Elazığ Kahveciler Odası Başkanı Ferhat Evsel, Bakallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Cebrail Top, Elazığ Llokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Zülfü Tarhan, Elazığ Fırıncılar Odası Başkanı İlhan Yıldız ile Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Toraman ile bir araya geldi. 

Ziyaretlerde oda başkanları ile ekonomi gündemini değerlendiren Özcan, sorun ve problemleri dinledi. STK ve sendikaları da ziyaret eden Özcan’ın ilk durağı Elazığ Emekliler Derneği oldu.

Özcan, ziyarette emeklilerin yaşamış olduğu problemleri ve  talepleri dinledi. Özcan, Elazığ Emekliler Derneği’nin ardından Türk Tabipler Birliği Elazığ Şubesi’ni, KESK Elazığ Şubesi’ni, Atatürkçü Düşünce Derneği’ni  ve  Birleşik Kamu İş Elazığ Şubesi’ni ziyaret ederek STK başkanları ve üyeleri ile bir araya geldi.  

Özcan'dan Esnaf Odalarına Ziyaret