Özel İdareden Bir İlk Daha!

Elazığ Valisi Doç. Dr. Ömer Toraman'ın öncülüğünde ilimizingeleceği adına hayati projelere imzasını atan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş ve ekibi, şehir insanın mutluluğunu öncelemeye ve insan odaklı projeler üretmeye aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Özel İdareden Bir İlk Daha!

Yapılan yatırımlarla şehrimizi geleceğe taşıyan Elazığ İl Özel İdaresi çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ’da ilk kez uygulamaya konulan Emülsiyon Tekniğiyle yol çalışmaları kısa bir sürede tamamlanarak, hizmete sunuluyor.

İLÇE YOLLARINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Elazığ İl Özel İdaresi, 2024 yılı programı çerçevesinde çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Faaliyet programı içerisinde yer alan Baskil’in İçlikaval ile Keban’ın Üçpınar Köyü arasında yer alan yolda çalışmalar başladı.

ÖZEL İDAREDEN ELAZIĞ'A BİR İLK!
İlk kez uygulanan emülsiyon tekniğiyle devam eden çalışmalarda kısa bir sürede yolun bitirilmesi hedefleniyor. İl Özel İdaresi’nin kendi öz kaynakları ile Sarıçubuk Asfalt Plenti Tesisi’nde üretilen CRS-1 ve CRS-2 emülsiyonlar bundan böyle sathi kaplama asfalt yol yapımlarında uygulanacak.

Daha önce kullanılan klasik uygulamaya göre %40 oranında daha ekonomik olan bu uygulamanın İl Özel İdaresi’nin sorumluluk bölgesinde bulunan tüm alanlarda kullanılacağı ifade edildi.

Özel İdareden Bir İlk Daha!