Pertek Köprüsü'nde Önemli Gelişme!

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkkapı ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile biraraya gelerek, ilimizde yıllardır konuşulan Pertek Köprüsü çalışmalarının artık hız kazandığını ve yıl sonuna doğru köprünün yapım ihalesinin gerçekleşeceğini duyurdular...

Pertek Köprüsü'nde Önemli Gelişme!

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkkapı ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nu makamında ziyaret ettiler. 

Elazığ'ın ulaştırma ve altyapıya ilişkin yapımı devam eden ve yapılması planlan proje çalışmalarının konuşulduğu ziyarette önemli bir müjde çıktı. 

Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda “Pertek Köprüsü” için alternatif güzergahlar netleştirildiğini ve yıl sonu itibariyle proje ihalesine çıkılacağını duyurdular. 

Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;
"Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Sayın Abdülkadir Uraloğlu beyle yaptığımız görüşmede; “Pertek Köprüsü” için alternatif güzergahlar netleştirilmiş olup, ihale hazırlıklarına başlanmış, yıl sonu itibariyle proje ihalesine çıkılacaktır.  Kuzey Çevre Yolunun Güney Çevre Yoluna Bağlantı Yolu İşinin Yatırım Programına alınması için teklif yapılacaktır. İlimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyoruz."

Pertek Köprüsü'nde Önemli Gelişme!