Polat'tan Topal'a Ziyaret

Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Uluslararası Hemsball Federasyonu Elazığ İl Temsilcisi Ahmet Polat, Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü görevine atanan Kayahan Topal'ı makamında ziyaret etti.

Polat'tan Topal'a Ziyaret

Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Uluslararası Hemsball Federasyonu Elazığ İl Temsilcisi Ahmet Polat, Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü görevine atanan Kayahan Topal’ı makamında ziyaret etti. 

Elazığ’da Profesyonel olarak A klasman kategorisinde Basketbol Hakemliği görevini yürüten ve bir dönem futbol branşında da hakemlik yapan Kayahan Topal’ı, eski futbol hakemi, antrenör ve bir dönem yöneticilik yapan ve şuanda da Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Uluslararası Hemsball Federasyonu Elazığ İl Temsilcisi Ahmet Polat ile Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği eski Başkanı Mustafa Fulin makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında yeni görevinde başarı dileklerinin yanı sıra bir dönem futbol hakemliği de yapan Topal’a hakem forması hediye edildi.

Polat'tan Topal'a Ziyaret