'Projelerimizi Elazığ'a Kazandırmaya Hazırız'

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor...

'Projelerimizi Elazığ'a Kazandırmaya Hazırız'

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Işıkver, seçim çalışmaları kapsamında galericiler sitesi, doğu garajı ve Elazığ otogarını ziyaret ederek burada işletme sahipleri ve yöneticilerle bir araya geldi.

Galericiler sitesinde başkan Ercan Yılmaz ve doğu garajında işletmeci Ahmet Kılıç ile alanda bulunan işletmeleri ziyaret eden Işıkver daha sonra Elazığ otogarında yer alan turizm firmalarını ziyaret etti.

'Projelerimizi Elazı'a Kazandırmaya Hazırız'

"ELAZIĞ'IN SORUNLARINI BİLİYORUZ"
Elazığ ekonomi ve iç ticareti için çok önemli olarak gördükleri bu mekanların sorunlarını bildiğini ve iş dünyasının da taleplerine vakıf olduğunu dile getiren Işıkver, 14 Mayıs sonrası 23 hedefle TBMM çatısı altında şehrin sosyokültürel ve ekonomik gelişimine etki edecek ve ilin gelecek 100 yılını şekillendirecek, ilimizi bölgenin çekim merkezi haline getirecek bu projeleri Elazığ'a kazandırmaya kararlı olduklarını ifade ederek iş dünyasının desteklerini talep etti.

'Projelerimizi Elazı'a Kazandırmaya Hazırız'

DOĞAN, IŞIKVER' E TEŞEKKÜR ETTİ
Işıkver daha sonra Şavak-Der’i ziyaret ederek Dernek Başkanı Naim Doğan ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Dernek Başkanı Doğan MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver’e yapmış olduğun ziyaretten dolayı  teşekkürlerini ileti.

Işıkver, yapmış oldu açıklamada; “Vatana millete ve değerlerimize bağlılığı ile dünyaya nam salmış Şavak aşiretimizi dernek binalarında ziyaret ettik, şeref duyduk onur duyduk. Dernek Başkanı Naim Doğan Ağabeyimin şahsında bütün aşiret mensuplarımıza teşekkür ederim. Sağ olsun var olsunlar” dedi.

'Projelerimizi Elazı'a Kazandırmaya Hazırız'