"Devletimizin Gücüyle Zorlukları Aşacağız"

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ'da 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından aralıksız sürdürdüğü ziyaretleri kapsamında Sugözü Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

&quotDevletimizin Gücüyle Zorlukları Aşacağız"
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından aralıksız sürdürdüğü ziyaretleri kapsamında Sugözü Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sugözü Mahalle Muhtarı Seda Gündoğan ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, vatandaşları dinledi.

Yaşanan deprem sonrası çalışmaları büyük bir titizlikle ve yoğun bir gayretle sürdürdüklerini anlatan Başkan Şerifoğulları, “Devletimiz ilk andan itibaren yanımızda yer aldı, gereken desteği sağladı ve sağlamaya devam ediyor. Bizler de çalışmalarımızı yürütürken bir yandan da sürekli hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz, onları bire bir dinliyoruz. Devlet ve millet birlikteliğimizin gücüyle zorlukları aşacağız.” dedi.