Ramazan Programlarının İçeriğinde Muhteşem Değişiklik

Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Ramazan etkinliklerinin içeriğine yeni programlar eklenerek içerik zenginleştirildi.

Ramazan Programlarının İçeriğinde Muhteşem Değişiklik
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayının ruhunu hep birlikte yaşamak ve her gününü dolu dolu geçirmek üzere Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdiği Ramazan etkinliklerinin içeriğine yeni programlar ekledi.

Bu kapsamda 17 Nisan Pazar gününden itibaren her akşam saat 21.30'da başlayan etkinliklerden önce; aynı alanda musiki programları, semazen gösterileri, çocuklara yönelik tiyatro oyunları ve yarışmalar gerçekleştirilecek.

Pazar gününden itibaren etkinlikler saat 20.45'te başlayacak. Özellikle çocukların daha keyifli vakit geçirebilmesi adına zenginleştirilen etkinliklerde; çocuklara yönelik ödüllü yarışmalar, sürpriz hediyeler, eğitici oyunlar, patlamış mısır ve pamuk şekeri ikramları yer alacak.

17 NİSAN PAZAR GÜNÜ YEREL TİYATRO GRUPLARI ÇOCUKLAR İÇİN GÖSTERİ DÜZENLEYECEK
17 Nisan Pazar günü saat 20.45’te yerel tiyatro grupları tarafından çocuklar için keyifli oyunlar ve yarışmalar sergilenecek.

Çocuklara yönelik gerçekleştirilecek tiyatro oyunu sonrasında ise saat 21.30'da "Elazığ Belediyesi Musiki Topluluğu" tarafından konser düzenlenecek.