Şehir Akademiden Bursluluk Sınavı

Şehir Akademi Eğitim Kurumları tarafından öğrencilere yönelik bursluluk sınavı düzenlenecek...

Şehir Akademiden Bursluluk Sınavı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz yıl içerisinde Elazığ'da eğitim hayatına başlayan ve marka haline gelmeyi başaran Şehir Akademi Eğitim Kurumları  düzenlediği sınavlarla öğrencileri geleceğe hazırlamaya devam ediyor. 

Bu kapsamda Şehir Akademi Eğitim Kurumları tarafından Ocak ayı içerisinde öğrencilere yönelik bursluluk sınavı düzenleyecek. 

"SINAV PROVA NİTELİĞİNDE OLACAK"
Konuyla alakalı bilgi veren Şehir Akademi Eğitim Kurumları Müdürü Ecem Çalık, yapacakları deneme sınavına şimdiden ilginin büyük olduğunu kaydetti. Çalık, öğrencilerin gerçek sınavlarda neler yapacağını, tecrübe edinmek için bu sınavın bir prova niteliğinde olduğunu kaydetti. Ecem Çalık, gerçeğe çok yakın ölçekte hazırlayacakları sınavın, pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, bütün kurallar dikkate alınarak yapılacağını vurguladı. 

"SINAV İLK VE ORTAKOKUL ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK OLACAK"
Çalık, açıklamasında şunları söyledi: ‘’ geçtiğimiz yıl Elazığ’da eğitim hayatına başlarken bir marka olacağımızdan da bahsetmiştik. Bizlerin amacı, geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir nesil inşa etmek. Bu doğrultuda emin adımlarla ilerliyor kendimizi sürekli geliştiriyoruz.’’.

Şehir Akademi Eğitim Kurumları tarafından düzenlenecek olan bursluluk sınavının 14,15,16 Ocak tarihlerinde gerçekleşeceğini kaydeden Çalık, sınavların ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik olduğunu belirtti.