Septioğlu'na Coşkulu Karşılama

Elazığ Havalimanı'nda binlerce kişinin coşkuyla karşıladığı Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim öncesi halka seslendi.

Septioğlu'na Coşkulu Karşılama

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, bugün Elazığ'a geldi. Septioğlu, Elazığ Havalimanı’da tarihi bir kalabalık ve coşkuyla karşılandı.

"NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR"
Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu, karşılama için teşekkür ederek, "Bizleri bu soğuk kış gününde bağrına basan siz değerli hemşehrilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz 94 ruhu ile Elazığ’da yeniden sandıkları patlatacak ve göreve geleceğiz. Kendine çalışan değil, kentine çalışan bir belediyecilik anlayışı ile bu aziz şehre ve insanlarına hizmet edeceğiz." dedi.

Septioğlu'na coşkulu karşılama!

"SORUNLARIN TÜMÜNE VAKIFIZ"

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, "Elazığ'a gelirken uçaktan aşağıya baktım. Her yer bembeyazdı. Biz de belediyecilikte beyaz bir sayfa açacak ve ilimize hizmet edeceğiz. Bugün burada ki bu coşku, geçmişte sizlere yaptığımız hizmetlerin bir karşılığının coşkusudur. Elazığ Belediyesinin tüm sorunlarına vakıfız. Bunları giderecek çalışmaları yapacağız. İlimize ve insanlarımıza hizmette hiçbir alanda eksik kalmayacağız. 94 ruhunu canlandıracağız. Lafla değil icraatla beledi hizmetlerini vereceğiz." ifadelerini kullandı.

GAZİ CADDESi'NDE KONVOYUN ÖNÜ KESİLDİ
Konuşmaların ardından Yeniden Refah Partisi’nin binlerce araçtan oluşan konvoyu Elazığ şehir merkezine doğru hareket etti ve 2 saatlik bir sürede ancak şehir merkezine geldi.

Gazi Caddesi’nde vatandaşlar tarafından konvoyun önü kesilmesi üzerine Faruk Septioğlu yeniden otobüsün üzerine çıkarak toplanan kalabalığa hitap etti.

Faruk Septioğlu burada yaptığı konuşmada her zaman diklenmeden dik durduklarını ifade ederek, Elazığlı hemşehrilerimiz her türlü hizmetin en iyisine layıktır. Bunu da 31 Mart’tan sonra hep birlikte gerçekleştireceğiz inşallah. Sizlere bu karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Elazığlılar yiğittir, merttir, yüreklidir.” dedi.

Septioğlu'na Coşkulu Karşılama