Septioğlu'na Yoğun İlgi

Adaylığını açıkladığı günden itibaren Elazığlı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Septioğlu'na Yoğun İlgi

    

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. 

SEPTİOĞLU EV ZİYARETLERİNİ İHMAL ETMİYOR
Başkan Adayı Septioğlu, seçim ziyaretleri kapsamında ev ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini dinledi. Oldukça samimi havada geçen ziyaretlerde vatandaşlar tüm destekleriyle Başkan Adayı Septioğlu’nun yanında olduklarını ifade ederken, Septioğlu da gösterilen yoğun ve samimi ilgiden dolayı teşekkür etti. 

Septioğlu'na Yoğun İlgi

RESMİ KURUMLARA ZİYARET
Septioğlu kurumlara yönelik ziyaretleri kapsamında ise ilk olarak Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren'i ve kurum personelini ziyaret etti.  Septioğlu daha sonra da DSİ Bölge Müdürü Sebahattin Şamcı ve kurum çalışanları ile bir araya geldi. 

SEPTİOĞLU ESNAFLARDAN DESTEK İSTEDİ
Esnaf ziyaretlerine de devam eden Septioğlu, ilk olarak Mevlana Caddesi ardından da Hürriyet Caddesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu, 31 Mart seçimleri için destek istedi. 

Septioğlu yaptığı açıklamada, “Yeni dönemde hemşehrilerimizin desteğiyle bu şehre hizmet için seferber olacağız. İlk işimiz de şehrimizde israf ve şatafatı bitirmek olacaktır. Hak ve adalet çizgisinden sapmadan, şehrimizin temel ihtiyaçları olan projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Hemşehrilerimiz bizim yanımızda olduklarını çok net bir şekilde ortaya koyuyorlar. Biz de bu güvene ve inanca layık olacağız. Elazığ’ımızı refah belediyeciliği ile buluşturacağız.” dedi.

Septioğlu'na Yoğun İlgi