Şerifoğulları Elazığ İçin Çalışıyor

11 Ana Başlık'ta 100 Projenin tamamına yakınını gerçekleştiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ için çalışmaya ve yaptığı dev hizmetlerle şehri her alanda kalkındırmaya devam ediyor...

Şerifoğulları Elazığ İçin Çalışıyor

Türkiye'nin en genç ve dinamik belediye başkanlarından biri olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ'a ve şehir halkına hizmet götürmek için durmadan, yorulmadan çalışıyor. 

2018 Yerel seçimlerinde söz verdiği 11 Ana başlıkta 100 projenin tamamına yakınını gerçekleştiren Başkan Şerifoğulları, söz verilen projelerin yanısıra şehirde eksikliği bulunan alanlarda da hizmet üretmeye ve çalışmaya devam ediyor. 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI TALİMATI VERDİ
Bu kapsamda Başkan Şerifoğulları tarafından verilen talimatla vatandaşlara daha etkin bir hizmet sunmak amacıyla yapılacak olan 5 adet muhtarlık ofisi ile çocuklara daha kaliteli bir eğitim imkanı sunmak için yapılacak 16 derslikli okulun ihalesini tamamladı.

5 MAHALLEDE YENİ MUHTARLIK OFİSLERİ YAPILACAK
Mahalle muhtarlarının hizmet kalitesini artırmak ve vatandaşlara daha modern bir ortamda daha kaliteli hizmet sunmalarına olanak sağlamak amacıyla beş mahallede muhtarlık ofisi yapılacak. Aksaray, Fevzi Çakmak, Ataşehir, Sugözü ve Güneykent Mahallelerinde yapılacak olan muhtarlık ofislerinin yapım işi için proje hazırlanarak ihalesi yapıldı. Çevre düzenlemesi ile birlikte toplamda 100 m² alan üzerine bir kat olacak şekilde projelendirilen muhtarlık ofisleri bünyesinde; muhtar odası, toplantı odası ve mutfak yer alacak.  

Şerifoğulları Elazığ İçin Çalışıyor

HER ALANDA HİZMETE DEVAM
Yaptığı hizmetlerle gönüllerde taht kurmayı başaran Başkan Şerifoğulları,  eğitime destek vermek ve şehrin ihtiyaç duyulan noktalarında eğitim seviyesini daha ileri seviyelere yükseltmek için başlattığı çalışmalar kapsamında Güney Çevre Yolu üzerinde 16 derslikli okulun yapım ihalesini de gerçekleştirdiklerini duyurdu. 

Elazığ Belediyesi tarafından ihalesi yapılan 16 derslikli okul, Güney Çevre Yolu üzerinde bulunan Özel Harekat Şube Müdürlüğü karşısında yapılacak ve toplam 3 bin 227 m² üzerine bodrum artı zemin artı iki katlı olacak.

Bünyesinde; 16 derslik, kütüphane, çok amaçlı konferans salonu, laboratuvar, kapalı spor salonu, yemekhane, bay-bayan mescit, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik, kameriye,  yeşil alan ve satranç alanı yer alacak.

Şerifoğulları Elazığ İçin Çalışıyor