Şerifoğulları'ndan AK Partili Adaylara Destek!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri'ne sayılı günler kala milletvekili adayları ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

Şerifoğulları'ndan AK Partili Adaylara Destek!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş ile birlikte Sürsürü Mahallesi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, istişarelerde bulunarak 14 Mayıs Seçimleri için destek istedi. 

Genci yaşlısı, kadını erkeğiyle vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Şerifoğulları, “İstikbalimizin korunması ve güçlü bir gelecek için her şeyden önce sağlam bir duruş ve güçlü bir lider diyoruz. Bunun için millet olarak sahip olduğumuz tüm değerlere sarılmamız, kazandıklarımızı yok etmek yerine büyütmek için Cumhurbaşkanımız ile yürüyüşümüzü kararlı bir şekilde sürdürmemiz lazım.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarı döneminde ülkeye kazandırılan hizmetleri anlatan Başkan Şerifoğulları, “Hizmet ve eser siyasetiyle 21 yılda ülkemiz her alanda gelişmiş ülkeler seviyesine çıkarılmıştır. Ancak her şeyden daha önemlisi AK Parti iktidarıyla Türkiye'de güçlü bir özgüven inşası gerçekleştirilmiştir. Gençlerimiz artık çok daha farklı bir perspektiften geleceğe bakıyorlar. Yıllarca "Sen Yapamazsın" söylemiyle kaderine razı olan bu toprakların evlatları, bugün TEKNOFEST’le, TOGG’la, İHA’larla, SİHA’larla, uzay çalışmalarıyla dünyaya meydan okuyorlar. Biz daha iyisini, en iyisini yaparız diyorlar ve yapıyorlar. Bugün artık sayılı günlerin kaldığı 14 Mayıs Seçimleri'yle evlatlarımızın geleceği için milli ve manevi değerlerimizin korunması için her alanda çok daha güçlü bir Türkiye yürüyüşümüzün devamı için durmak yok yola devam diyeceğiz.

Seçim çalışmalarımızı başlattığımız günden itibaren Elazığ’ımızı adım adım geziyoruz. Hemşehrilerimizle istişarelerde bulunuyoruz. Elazığ’ımız, 14 Mayıs Seçimleri'nde bir kez daha Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'mize en güçlü desteği verecektir.” diye konuştu.