Sigorta Acenteleri Delegeleri Belirlendi

Elazığ'da faaliyet gösteren Sigorta Acentelerinin gerçekleştirilen sonucunda Elazığ Sigorta Acenteleri il delegesi belli oldu.

Sigorta Acenteleri Delegeleri Belirlendi

İl Sigorta Acenteleri Delegeleri, Elazığ’da faaliyet gösteren Sigorta Acentelerinin oylarıyla belirlendi.

Tek liste ile gidilen seçimlerde Elazığ Sigorta Acenteleri Dernek Başkanı Harun Barut, Musa Gülnar ve Mehmet Bingöl, İl Sigorta Acenteleri Delegesi seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Elazığ’ı temsil edecek olan, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimle Elazığ Sigorta Acenteleri Dernek Başkanı Harun Barut, Musa Gülnar ve Mehmet Bingöl Sigorta Acenteleri İl Delegeleri oldu.

 

KARABULUT: HEM ELAZIĞ HEM DE TÜRKİYE‘DE SİGORTACILIK SEKTÖRÜNÜN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAYACAĞINI İNANIYORUZ

Seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi İzzettin Karabulut, “Seçilen il delegeleri, TOBB nezdinde sigortacılık sektörünün sorunlarının tespit edilip çözümünde görev alacaklar. Bu sayede il delegeleri Elazığ’da faliyet gösteren sigorta acentelerinin talep ve beklentilerini de Ankara’da  dile getirme fırsatı bulacaklar. Sigorta acenteliği il delegesi olarak seçilen ekibi tebrik ediyorum” dedi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde temsil edilmenin önemine değinen Karabulut, görev alacak delegelerin hem Elazığ hem de Türkiye‘de sigortacılık sektörünün gelişimine katkı sağlayacağını inanıyoruz” dedi.