'Sizi Asla Yalnız Bırakmayacağız'

Seçim çalışmalarına büyük bir hızla başlayan Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, esnafları ziyaret etti...

'Sizi Asla Yalnız Bırakmayacağız'

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsam Kuyumcular Çarşı'nda esnafları tek tek dolaşan ve el sıkışan Prof. Yasemin Açık'a büyük bir destek geldi.

"SİZİ ASLA YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ"
Kuyumcular çarşısındaki esnafları gezen Prof. Dr. Yasemin Açık ile gönül birlikteliği yapan esnaflar, “Bağımsız Aday Açık’ı Elazığ’ın bakanı olarak görmek istediklerini belirterek, “Yanındayız her zaman, olması gerektiği gibi istediğiniz yerde olacaksınız. Uzun bir zamandır adaylığınızı bekliyorduk, sonunda beklediğimiz oldu. Sizi asla yalnız bırakmayacağız” dedi.

7’den 70’e herkesle hasbihal eden Prof. Dr. Yasemin Açık’ın etrafında sevgi seli oluşturan vatandaşlar da “Sen memleketin kızısın. Sen partiler üstüsün” dediler.

Prof. Dr. Açık'tan Esnaf Ziyareti

"ABLAMIZI SEVİYORUZ"
Kuyumcular çarşısını gezdikten sonra İzzetpaşa Camisi etrafındaki çay ocaklarını gezen Prof. Dr. Yasemin Açık, vatandaşlardan destek istedi.

Çay ocağında vatandaşlarla sohbet eden Elazığ’ın Bağımsız Adayı Prof. Dr. Açık’a yoğun bir teveccüh gösteren, evlatları, kızları, kardeşleri gibi bağırlarına basan vatandaşlar, “Sizi mecliste görmek isteriz. Yakışır size. Ülkemize faydalısınız. Binlerce insana iş kapısı açtınız. Ablamızı seviyoruz” dedi.

"SEN ELAZIĞ’I YALNIZ BIRAKMADIN"
Çay ocağı ziyaretinde yaşlı bir amca, “Sen Elazığ’ı yalnız bırakmadın ki, Elazığ seni yalnız bıraksın. Elazığ’a yaptıklarını kimse yapmadı” dedi. Amcanın bu sözleri çay ocağında bulunan vatandaşlardan büyük alkış topladı.

Prof. Dr. Açık'tan Esnaf Ziyareti

"HOCAMIZ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİDİR"
Esnaf ziyaretinin ardından Prof. Dr. Yasemin Açık, Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı Murat Erdoğan ve Kadın Kolları Başkanı Tuba Erdoğan ile bir araya geldi. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Başkan Erdoğan, “Hocamızı yakından tanıyor, biliyoruz. Hocamız bizim için çok kıymetlidir. Bütün yatırımlarını Elazığ’a yapıyor. Şehrin istihdamına katkı sağlıyor. Sivil Toplum Örgütleri ile de iç içe bu nedenle ilin sorunlarına da hakim… Elazığ’da oturan, şehrin değerlerini bilen bir isim. Şehre büyük katkı sunacağına inanıyoruz” dedi.

Prof. Dr. Açık'tan Esnaf Ziyareti