'Sussak Olmuyor, Susmasak Olmaz!'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, son günlerde muhalefet partilerinin yaptığı açıklamalara cevap vererek 'Bu zihniyetle devam ettiğiniz sürece vatandaşlarımız size iktidar yüzü göstermez.' dedi.

'Sussak Olmuyor, Susmasak Olmaz!'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, son günlerde muhalefet parti başkanlarının  yaptığı açıklamalar cevap verdi.

BAŞKAN YILDIRIM TAVSİYEDE BULUNDU
Başkan Yıldırım, 'Sussak Olmuyor, Susmasak Olmaz!' başlığıyla yaptığı açıklamada, muhalefet partilerinin il başkanlarına tavsizyede bulunarak; " Size tavsiyem şudur. Önünüze gelen her bilgiden sonra alelacele sırf gündemde kalmak için açıklama yapmak yerine kurulduğu günden itibaren girdiği her seçimden zaferle ayrılan AK Parti'yi ve yönetim anlayışını takip edin." dedi.

Başkan Yıldırım açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Sussak olmuyor, susmasak olmaz!
14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerini kaybeden ve vatandaştan ret oyu alan bazı muhalefet partilerinin il başkanları, şehrimiz için gecesini gündüzüne katan milletvekillerimize yaptığımız anlamsız eleştirileri üzülerek takip ediyorum. Seçildiği günden itibaren şehrimizin her noktasında vatandaşlarımızla buluşan, sorunların tespiti ve çözümü için hem Elazığ'da hem de Ankara'da yoğun mesai harcayan milletvekillerimizin kamu kurumlarından bilgi almasından, aldığı bilgiyi kamuoyuyla paylaşmasından daha doğal ne olabilir?

Seçim kaybetmeyi hazmedemeyen bir muhalefet anlayışının gördüğü her şeyi eleştiri malzemesi yapması kendisine de mensubu olduğu partiye de şehrimize de fayda sağlamaz. "Vatandaşlarımız bize neden oy vermiyor" diyerek kendini sorgulamak yerine iktidar milletvekillerini eleştirmek boş zaman kaydından başka bir şey değildir. Bu zihniyetle devam ettiğiniz sürece vatandaşlarımız size iktidar yüzü göstermez. Size tavsiyem şudur. Önünüze gelen her bilgiden sonra alelacele sırf gündemde kalmak için açıklama yapmak yerine kurulduğu günden itibaren girdiği her seçimden zaferle ayrılan AK Parti'yi ve yönetim anlayışını takip edin."

'Sussak Olmuyor, Susmasak Olmaz!'