'Tek Vazgeçilmezimiz Liderimiz Erdoğan'dır'

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği'ni (ELMİYAD) ziyaret etti.

'Tek Vazgeçilmezimiz Liderimiz Erdoğan'dır'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, ELMİYAD'ı ziyaret etti. 

ELMİYAD yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Sermin Balık, derneğin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Dijitalleşen toplumda sosyal medyanın önemine değinen ELMİYAD Başkanı Gülşah Altaş, dernek bünyesinde faaliyet gösteren internet siteleriyle birlikte şehir ve ülke menfaatleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

"TEK VAZGEÇİLMEZİMİZ ERDOĞAN'DIR"
ELMİYAD Yönetimi’ne başarılar dileyen Elazığ Milletvekili Sermin Balık ziyarette Elazığ ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ak Parti hükümetleri döneminde ülke kazanımlarına değinen Milletvekili Balık bu süreçte yatırımlardan Elazığ’ında en üst düzeyde yararlandığını dile getirdi. Şehre hizmetlerinin hız kesmeden devam edeceğini ifade eden Milletvekili Balık, “Mevki ve makamlar gelip geçicidir. Kimse vazgeçilmez değildir elbet ama bizim tek kırmızı çizgimiz Recep Tayip Erdoğan’dır. Bizler için Türkiye Cumhuriyeti Lideri Recep Tayyip Erdoğan vazgeçilmezdir. Ak Parti hükümetleri döneminde yapılan yatırımlar, kazanılan hak ve özgürlükler ve ülkemizin geldiği konum göz ününe alındığında neden liderimizin arkasında durmamız gerektiği bir kez daha anlaşılmış olacaktır” dedi.