'Vekilimiz, Sürekli Halkla İç İçe Olan Biri'

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ , MÜSİAD ve Genç ASRİAD Elazığ Şubesi'ni ziyaret etti...

'Vekilimiz, Sürekli Halkla İç İçe Olan Biri'

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Genç ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Musa Alperen Namlı ve yönetimiyle bir araya geldi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki temaslarını sürdürdü. Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, MÜSİAD Elazığ Şubesi ve Genç ASRİAD Elazığ Şubesi’ni ziyaret etti.

'Vekilimiz, Sürekli Halkla İç İçe Olan Biri'

"SÜREKLİ HALKLA İÇ İÇE OLAN BİR MİLLETVEKİLİMİZ"
Milletvekili Demirbağ ilk olarak 23. Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Tekin Gürkan ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Milletvekili Zülfü Demirbağ’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan; “Milletvekilimiz Sayın Zülfü Demirbağ’ı ağırlamaktan onur duyduk. Bizim geçtiğimiz günlerde genel kurul toplantımız olmuştu. Sayın Vekilimiz de Mecliste yoğun temposu olduğu için kongremize katılamamış ancak bizlere tebrik mesajlarını iletmişti. Biz Sayın Vekilimize çok teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla da konuştuğumuz zaman, Sayın Vekilimiz: bir vekilin yapması gereken neyse, gerçekten her şeyi yapıyor. Sürekli sahada olan, sürekli halkla iç içe olan ve halkın sorunlarını dinleyen bir Milletvekilimiz. Biz bu anlamda kendisine müteşekkiriz ve kendisinden de memnunuz. Bizler MÜSİAD olarak ekonomik ağırlıklı bir iş örgütüyüz. Şehrin kalkınmasına ve gelişmesine yönelik çalışmalarımız var. Sayın Vekilimiz de bu konuda ne zaman arasak telefonlarımıza çıkan, sorunlarımızı çözme konusunda gayret eden ve bu konuda kendine dert edinen bir Milletvekilimiz. Kendisine tekrar teşekkür ediyor, hoş geldiniz ve şeref verdiniz diyoruz” dedi.

'Vekilimiz, Sürekli Halkla İç İçe Olan Biri'

"MÜSİAD’IN, ELAZIĞ’A GAYRETLİ HİZMETLERİ VAR"
Milletvekili Zülfü Demirbağ ise; “Ziyaretlerimiz kapsamında Tekin Gürkan kardeşimiz ve yönetimi ile bir araya geldik. Kendisi de belirtti kongreye, yoğun Meclis çalışmalarımızdan dolayı katılamamıştık. Kendilerinin bu göreve yeniden devam ettiği için hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Ayrıca, MÜSİAD bizim kendi kuruluşumuz ve ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadık. Allah kendilerinden razı olsun. Elazığ’ımıza gayretli hizmetleri var. Hizmetlerinin hayırlı bir şekilde devamını diliyorum” diye konuştu.

"VEKİLİMİZİN TECRÜBELERİNDEN İSTİFADE EDECEĞİZ"
AK Parti Elazığ Milletvekili daha sonra, Genç ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Musa Alperen Namlı ve yönetimi ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

'Vekilimiz, Sürekli Halkla İç İçe Olan Biri'