Yazar Hayati İnanç'a Elazığlılardan Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında şiir ve muhabbetleriyle gönüllerde taht kuran Eğitimci-Yazar Hayati İnanç'ı Elazığlılarla buluşturdu.

Yazar Hayati İnanç'a Elazığlılardan Yoğun İlgi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehrin kültür ve sosyal hayatını canlı tutmak amacıyla düzenlenen söyleşiye gençler başta olmak üzere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen programa; Vali Ömer Toraman ve eşi Neşe Toraman Hanımefendi, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve eşi Arzu Şerifoğulları Hanımefendi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yaklaşık iki saat süren programda kendisini dinlemeye gelenleri mest eden Hayati İnanç, Elazığlılardan gördüğü ilgi ve alakanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.

BU AKŞAM İLAHİ SANATÇISI EMRAH GÜNEŞ SAHNE ALACAK
Elazığ Belediyesi’nin Ramazan ayının ruhunu hep birlikte yaşamak için organize ettiği etkinliklerin 12. gününde ise tasavvuf müziği sanatçısı Emrah Güneş sahne alacak. 13 Nisan Çarşamba günü (Bugün) gerçekleşecek programa tüm hemşehrilerimiz davetlidir.

14 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ MUHSİN KARA ELAZIĞLILARLA BULUŞACAK
Gönüllere dokunan sesiyle yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’i hem Arap hem de Türk tavrıyla okuyan İmam-Hatip Muhsin Kara, 14 Nisan Perşembe günü Elazığlılarla buluşacak.