'Daha Kaliteli Bir Yaşam İçin 6 Kadın El Ele'

'Daha kaliteli bir yaşam için 6 kadın el ele' projesi kapsamında yapılan sağlıklı yürüyüşün konukları eski Rekortmen Atlet Necdet Ayaz ve ekibi oldu.

'Daha Kaliteli Bir Yaşam İçin 6 Kadın El Ele'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlimizde 6 girişimci kadının düzenlediği “daha kaliteli bir yaşam için 6 kadın elele” projesi kapsamında yapılan sağlıklı yürüyüşün üçüncüsü Fethi Sekin mesire alanında gerçekleşti.

Gerçekleşe sağlıklı yürüyüşün konukları ise Türkiye Atletizm federasyonu çocuk atletizm koordinatörü Necdet Ayaz ve eşi eski milli atlet Gülten Ayaz ile birlikte çocuk atletizm kurul üyeleri Nezir Önal, Coşkun Kamaç, Kübra Işlak ve akademisyenler oldular.

Türkiye Atletizm federasyonu çocuk atletizm koordinatörü eski rekortmen milli atlet Necdet Ayaz ve eşi Gülten Ayaz, katılımdan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkür ettiler.

Daha kaliteli bir yaşam için “6 kadın elele” projesini hayata geçiren beslenme uzmanı ve diyetisyen Ayşegül Keskinkılıç, Diş hekimi Pınar Ardıçoğlu, spor eğitmeni Figen Bebek ve güzellik uzmanı Yasemin Birkent de ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.