Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne Yeni Atama!

Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine Aydın Polat atandı...

Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne Yeni Atama!

Elazığ’da vekaleten Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevini yürüten Ali Sait Çeçen'in yerine Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Aydın Polat atandı.

AYDIN POLAT KİMDİR?
1968 yılında Palu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bingöl’de tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden mezun oldu. Bingöl Şehit Mustafa Gündoğdu İlkokulu’nda Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.

1995-2007 yılları arasında Bingöl 100. Yıl ilköğretim okulunda İngilizce ve rehber öğretmenliği, Bingöl Karaelmas ilköğretim okulu, Bingöl T.B.M.M. Fen lisesi, Mersin Mareşal Fevzi Çakmak Çok Programlı Lisesinde Rehber öğretmen ve Bingöl Rehberlik ve Araştırma Merkezinde müdür yardımcısı olarak görev yaptı.

2007 yılından itibaren sırasıyla Bingöl Milletvekilli Sayın Cevdet Yılmaz’ın Milletvekilliği ve Devlet Bakanlığı dönemlerinde danışman olarak çalıştı. 2009-2018 yılları arasında Devlet Planlama Teşkilatında Müsteşarlık Müşaviri, Kalkınma Bakanlığında Müşavir ve Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. 31 Ağustos 2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığına Araştırmacı olarak atandı.

İyi derecede İngilizce bilen Müdür Polat evli ve üç çocuk babasıdır.