AK Partili Yanılmaz'dan Yoğun Tempo!

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye bugüne kadar en güçlü desteği veren illerden biri olduğunu anımsatarak, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanına en çok destek veren 5 şehirden birinin Elazığ olacağına inandığını vurguladı.

AK Partili Yanılmaz'dan Yoğun Tempo!

Seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Cumartesi Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Gençlik Kolları üye standını ziyaret eden Yanılmaz, 50’ler Çarşısı’nda, Gümüşkavak Mahallesi’nde ve Sanayi Mahallesi’nde esnaf  vatandaşlarla bir araya geldi. 

AK Partili Yanılmaz'dan Yoğun Tempo!

YANILMAZ VATANDAŞLARDAN DESTEK İSTEDİ
Taziye ziyaretlerini de ihmal etmeyen Yanılmaz, yakınlarını kaybeden vatandaşlara başsağlığı diledi.  Çay ocakları ve kıraathalerde vatandaşlarla uzun süre sohbet ederek, destek istedi. Mustafa Temizer Parkı’ndaki vatandaşların da hal ve hatırlarını soran Yanılmaz, Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, personellerle sohbet etti. 

AK Partili Yanılmaz'dan Yoğun Tempo!

"CUMHUR İTTİFAKI OLARAK 5-0 YAPACAĞIZ"
Burada bir değerlendirme yapan Yanılmaz, gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını, vatandaşların sabırsızlıkla 14 Mayıs’ı beklediklerini vurguladı. 

İtfaiye personelinin özveriyle çok anlamlı bir görev içinde olduğunu anımsatan Yanılmaz şöyle konuştu; “Önümüzde bir seçim süreci var. Ben inanıyorum ki sizlerle birlikte beş yıllık süre içerisinde harika işler yaptık, tarihe geçecek hizmetlere imza attık, yatırımlar yaptık. Şimdi seçimlere giriyoruz. 14 Mayıs seçimleri sadece bir Cumhurbaşkanlığı seçimi ya da milletvekili seçimi değil. Mücahit Yanılmaz milletvekili olsa ne olur olmasa ne olur? Ama bilelim ki bütün dünya zalimleri Recep Tayyip Erdoğan’sız bir Türkiye oluşturmak için mücadele ediyor. 15 Temmuz darbesini yapmaya kalktılar olmadı, ekonomik darbe yapmaya kalktılar olmadı, dolar döviz üzerinden darbe yapmaya kalktılar olmadı. Çünkü onların düşüncesinde şu var. Onlar diyor ki nasıl yapalım da Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi sandıktan çıkartmayalım. İşte bunun derdindeler. Tüm dünya mazlumları ise olaya tam tersinden bakıyor. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin başında ise başları dik yaşıyorlar. İşte o mazlumların başını dik tutabilmek için şahıs olarak, aile bireylerimizi, yakınlarımızı, eşimizi, dostumuzu ikna edelim. AK Parti’ye destek verelim. Kırgınlıklar olabilir, dargınlıklar, üzüntüler olabilir. Tüm bunları bir kenara bırakıp bu seçime yoğunlaşmalıyız. Ben inanıyorum ki Elazığ Cumhur İttifakı olarak beş sıfır yapacak. İnşallah Cumhurbaşkanımıza da Elazığ’dan büyük bir destek bekliyoruz. Hedefimiz Türkiye’de ilk beşin arasına girecek şekilde oy almak. Rabbim yardımcımız olsun. Gücümüzü, kuvvetimizi arttırsın. Misafirperverliğinizden ötürü hepinize teşekkür ediyor, dua ve desteklerinizi bekliyorum.”

AK Partili Yanılmaz'dan Yoğun Tempo!