'Allah Dünyamızı da Ahiretimizi de Güzel Kılsın'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımlayarak 'Kadir Gecesi'nin şehrimize, vatandaşlarımıza, ülkemize ve bütün İslâm alemine hayırlar getirmesini temenni ediyor, pandemi sürecini en kısa zamanda atlatmayı Yüce Rabbim'den niyaz ediyorum. Allah dünyamızı da ahiretimizi de güzel kılsın' dedi.

'Allah Dünyamızı da Ahiretimizi de Güzel Kılsın'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Kadir Gecesi’nin şehrimize, vatandaşlarımıza, ülkemize ve bütün İslâm alemine hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Yıldırım, 'pandemi sürecini en kısa zamanda atlatmayı Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum. Allah dünyamızı da ahiretimizi de güzel kılsın. Kadir Gecemiz mübarek, dualarımız kabul olsun.' dedi. 

Başkan Yıldırım mesajında 'Rahmet, bereket, sağlık ve huzur ayı Ramazan’ın sonuna yaklaştığımız ve bitme hüznünü yaşadığımız bu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Her Ramazan’a ulaşmak, her Kadir Gecesi’ne ulaşmak bizler için büyük fırsattır. Arınmak, inancımızı ve imanımızı geliştirmek için güzel bir imkan olan Ramazan ayı ve içerisindeki Kadir Gecesi, ihya edilmesi gereken en özel zaman dilimleridir. Bu anlamda yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, Kur’an’ın öğretisinden ve faziletinden istifade etmeye özen göstermeliyiz. Sağlıkla ilgili yaşadığımız zorluklar ile hastalıklarla mücadele ettiğimiz şu süreçte Cenab-ı Allah’tan yardım niyaz etmeli, bu konuda elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. Bu duygularla idrak edeceğimiz Kadir Gecesi’nin şehrimize, vatandaşlarımıza, ülkemize ve bütün İslâm alemine hayırlar getirmesini temenni ediyor, pandemi sürecini en kısa zamanda atlatmayı Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum. Allah dünyamızı da ahiretimizi de güzel kılsın. Kadir Gecemiz mübarek, dualarımız kabul olsun.' ifadelerini kullandı.