Elazığ Kadın Meclisi, Kadınların Gelişimine Katkı Sunuyor

Eğitimci Tuba Demirkıran'ın başkanlığındaki Elazığ Kadın Meclisi, Kadınların toplumsal yaşamda etkinliklerini artırmak ve şehrin gelişiminde etkin söz sahibi olmalarına katkı sağlamak için faaliyetlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor...

Elazığ Kadın Meclisi, Kadınların Gelişimine Katkı Sunuyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kadınların toplumsal yaşamda etkinliklerini artırmak ve şehrin gelişiminde etkin söz sahibi olmalarına katkı sağlamak adına Elazığ Belediyesi bünyesinde kurulan Kadın Meclisi faaliyetlerini sürdürüyor.

Tüm ülke genelinde uygulanan tam kapanma döneminde de çalışmalarını  sürdüren Kadın Meclisi, aile yapısını güçlendirip huzurlu bir toplum oluşturmaya katkı sağlamak amacıyla ‘Mutlu Kadın, Mutlu Aile’ semineri düzenliyor.

Uzaktan eğitim sistemiyle gerçekleştirilen seminerde Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi üyeleri ve Elazığ Belediyesi’nde görev yapan bayan personeller, aile ilişkilerinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilendiriliyor.  

Eğitim Aile Danışmanları Şengül Demir ile F. Dilek Soyuyüce tarafından verilen eğitimler iki hafta sürecek.

'ŞERİFOĞULLARI AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM'
Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi olarak çalışmalarının etkin bir şekilde devam ettiğini belirten Kadın Meclisi Başkanı Tuba Demirkıran, ‘Tam kapanma dönemini online eğitimlerle değerlendiriyoruz. Bu kapsamda Kadın Meclisi üyelerimiz ve Belediyemiz ’de görev yapan bayan personellerimize yönelik ‘Mutlu Kadın, Mutlu Aile’ sloganı altında eğitim semineri düzenliyoruz.  Seminer kapsamında katılımcılara etkili iletişim, evlilik ve aile olmak, çocuklar ve gelişim süreçleri, sosyal medya bağımlılığı, mutlu ve huzurlu aile sırları konusunda eğitimler veriliyor. İki hafta sürecek eğitim seminerimizin ardından bu kez çocuklarımıza yönelik bir çalışma gerçekleştireceğiz. Bu doğrultuda 6-12 yaş arası çocuklarımıza yönelik değerler konusunda eğitimler verilecek. Kadın Meclisi olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimizde desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ve çalışmalarımızda her daim yanımızda yer alan değerli eşi Sayın Arzu Şerifoğulları’na teşekkür ediyorum.’ dedi.