Başarılı Gazeteci, Türkiye Birinciliği Ödülünü Kaptı

Elazığlı Gazeteci -Yazar Mehtap Özer Seyran, 2022 favori lezzetler ödülleri törenindeTürkiye'nin 300 bin oyu ile ödül alarak, Elazığ yemeklerinin Türkiye genelinde birinciliğini ortaya koydu.

Başarılı Gazeteci, Türkiye Birinciliği Ödülünü Kaptı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başarılı Gazeteci - Yazar Mehtap Özer Seyran, Elazığ No:23 Mutfağından kitabı ile ödül töreninden aday olduğu dalda ilk gastronomi gazeteci yazarı olarak Türkiye’nin en prestijli ödül töreninden biri olan “Favori Lezzetler” ödülü ile döndü.

İstanbul Elite World Hotel Asia’da, “2022 Favori Lezzetler” ödül töreninde, Gastronomide Elazığ Yemeklerinde, ilk defa bir Elazığlı ödül aldı. Araştırmacı Gazeteci Yazar Mehtap Özer Seyran, Türkiye’nin 300 bin oyu ile ödül alarak, Elazığ Yemeklerinin Türkiye Genelinde birinciliğini ortaya koydu.

"BU ÖDÜL ELAZĞLILAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"
Araştırmacı Gazeteci Yazar Mehtap Özer Seyran açıklamasında, “Bu değerli ödülü almam, Elazığ No:23 Mutfağından kitabımızın yemeklerimizin gastronomi tarafından takdir edildiğini ortaya koyuluyor. Bu ödül Elazığlılar olarak bizim için çok önemli. Bu ödülü Elazığ adına alıyorum. Bu ödül benim motivasyonumu çok arttırdı. 1300 yemeği ile dünyanın en iyi mutfaklarından biri olan Elazığ Yemeklerini bütün dünyaya duyurana kadar azimle çalışmalara devam edeceğiz. Ödülü bize ilk günden itibaren inanan bütün Elazığ adına alıyorum” ifadelerini kullandı.