Batı Kırtasiyeden Birlik ve Beraberlik Çağrısı

Elazığ'da 40 yılı aşkın kitap kırtasiye sektöründe hizmet veren ilimizin köklü firmalarından Batı Kitap Kırtasiye Market Yönetim Kurulu yazılı bir açıklamada bulundu.

Batı Kırtasiyeden Birlik ve Beraberlik Çağrısı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

24 Ocak Cuma günü gerçekleşen depremin ardından #HepBirlikteYenidenElazığ sloganıyla çağrıda bulunan Batı Kitap ve Kırtasiye Yönetim Kurulu tarafından yayınlanan yazılı açıklama şöyle;

Binlerce yıllık bir tarihin, birçok medeniyetin ve farklı inançların birlikteliğine ev sahipliği yapmış Aziz şehrimizin kıymetli güzel insanları..

24 Ocak Cuma günü ilimizde gerçekleşen depremde bir çok vatandaşımızı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Maddi hasar tespitleri devam ederken toplumumuzda oluşan psikolojik zararın binlerce yıllık kültürümüzün ve inancımızın bizlere mirası olan gelecek nesillere aktarmamız gereken Birlik ve Beraberlik sayesinde üstesinden geleceğimize inancımız tamdır.

Bizler Batı Kitap Kırtasiye Yönetim kurulu olarak şehrimizde yaşadığımız bu zor günler de Devletimize ve il yöneticilerimize güveniyoruz. Elazığ yeniden ayağa kalkacak ve bu bizlerin biribirine olan desteği ve inancı sayesinde olacaktır.

Gün siyah'ın-beyaz'ın, iyinin-kötünün günü değildir. Bugün karamsarlığa kapılmaktan öte de tüm ilçeleri, beldeleri, köyleri ve mahalleleriyle birlikte kenetlenme bu kadim şehre sahip çıkma günüdür. İnanıyoruz ki, Devletimize ve İl yöneticilerimize olan inancımız biribirimize olan bağlılığımız neticesinde #HepBirlikteYenidenElazığ inşaası en kısa sürede tamamlanacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Deprem nedeniye hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

Batı Kitap Kırtasiye Yönetim Kurulu