Değişim Şart!

'Değişim Şart!' sloganıyla seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, Türk Ocakları Elazığ Şubesini ziyaret etti.

Değişim Şart!

MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ve MHP Merkez İlçe Başkanı Vahit Erkan ile birlikte Türk Ocakları Elazığ Şubesini ziyaret etti.

Yoğun bir katılım ile karşılanan MHP Adayı Murat Aygen, duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Elazığ’ın kurtuluşu ve gelişimi için reçetemiz hazır" dedi. 

"REÇETEMİZ HAZIR"
Türk Ocakları üyelerine seslenen Aygen burada yaptığı konuşmada; "Birlikte yönetim modelini her aday dile getiriyor ama seçim sonrası bunu uygulayan yok, biz bu modeli uygulamaya kararlıyız. Elazığ’ın kurtuluşu ve gelişimi için reçetemiz hazır, Bilimsel desteklerimiz, Ar-ge desteklerimiz kesintisiz şekilde 5 yıl boyunca devam edecektir çünkü akıllı kent, Ahlaklı Kent hedeflerimize ulaşabilmemiz için desteklerimizi yoğun şekilde sunabilmeliyiz bu şehrin insanına. Kültürel dizayn gerekliliği elzem derecede önem arz etmektedir, Şehrimizin milliyetçi ve mukaddesatçı geleneğine göre güçlendirmek ve dizayn etmekte MHP belediyeciliğinin reçetesinde önemli bir madde olarak öne çıkmaktadır. Üretken belediyecilik hedefimiz şehrin her alanında, her dokusunda, her bireyinde vücut bulacaktır." dedi. 

Değişim Şart!