Eski Başkan Aydın'a Yeni Görev

Elazığ'ın Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Belediyesi Eski Başkanı Faruk Aydın, Türkiye Belediye Başkanları Birliği Elazığ İl Temsilciliği görevine atandı.

Eski Başkan Aydın'a Yeni Görev

Elazığ'ın Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Belde Belediyesi Eski Başkanı Faruk Aydın, Türkiye Belediye Başkanları Birliği Elazığ İl Temsilciliği görevine getirildi.

AYDIN, BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATTI
Görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmalara imza atan ve beldenin sevilen isimlerinden biri olan Eski Başkan Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Belediye Başkanlı döneminde Sarıcan Beldesine hatırı sayılır hizmetler kazandırdığını belirterek bundan sonrada Türkiye Belediye Başkanları Birliği Elazığ İl Temsilcisi olarak Elazığ'ın ve insanlarımızın hizmetinde olacağını ifade etti. 

"İNSANLARIMIZIN HİZMETİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİM"
Türkiye Belediye Başkanları Birliği Elazığ İl Temsilcisi Faruk Aydın açıklamasında şu ifadelere yer vererek; "Genel Başkanımız Hüseyin Erer'in başkanlığında yönetimin kurulu kararı ile “ Elazığ İl Temsilciliğine atanmış bulunmaktayım. Yerel yönetimler vatandaş ile yan yana duran taleplerini en iyi şekilde analiz edebilen kurumdur. Belediye başkanlığımız döneminde Sarıcan beldemize hatırı sayılır hizmetler kazandırdık. Bundan sonrada Türkiye Belediye Başkanları Birliği Elazığ il Temsilcisi olarak ilimiz ve insanlarımızın hizmetinde olacağım. İnsanlarımızın faydasına olacak çalışmaların yanında yaşadıkları problemlere çözüm getirmek adına paydaş kurumlar ile  koordinasyon içerisinde gerekli çalışmaları yaparak ilimize ve insanlarımıza faydalı olmanın çabasında olacağım. İl Temsilciliği görevine atanmamdan dolayı Türkiye Belediye Başkanları Birliği Başkanımız Hüseyin Erer ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim" dedi.