Karakoçan Hak Ettiği Konumda Değil!

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı iş insanı Yüksel Ercan ve teşkilat mensupları Karakoçan ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Karakoçan Hak Ettiği Konumda Değil!

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı, iş insanı Yüksel Ercan ve teşkilat mensupları Karakoçan ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Karakoçan esnafının içler acısı bir halde olduğunu ifade eden Ercan, sorunların çözüm kaynağının İYİ Parti iktidarında olduğunu kaydetti. 

İş İnsanı Ercan, Karakoçan İlçe Başkanı Bekir Tosun’la  beraber ziyaretlerde bulunarak vatandaşlar ve esnafla görüş alışverişinde bulundular.

Karakoçan Hak Ettiği Konumda Değil!

"ADAYIMIZ YÜKSEL ERCAN ÇALIŞIYOR"
Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Karakoçan İYİ Parti İlçe Başkanı Bekir Tosun, İş İnsanı Ercan'ın kar - kış, yakın - uzak demeden sürekli sahada olduğunu ve çalıştığını belirterek; "Seçim çalışmaları kapsamında aday adayımız, il başkan yardımcımızla birlikte Karakoçan esnaflarını ziyaret ettik. Oldukça verimli bir gezi programı oldu. Esnaflarımızın sorunlarını dinledik. Çiftçiler, besiciler, esnaf zor durumda. İktidarımızda iyi ve cesur lider Meral Akşener önderliğinde herkese daha fazla aş ve iş sağlayacağız. En önemlisi yokluk ve yolsuzluklarla mücadele edeceğiz kimse endişelenmesin. Bizim iktidarımızda kimsenin yardımları kesinlikle kesilmeyecek, artarak devam edecektir. Kar - kış, yakın - uzak demeden aday adayımız Yüksel Ercan çalışıyor. Bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi. 

Karakoçan Hak Ettiği Konumda Değil!

"KARAKOÇAN'DA ESNAF ZOR DURUMDA"
İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı iş insanı Yüksel Ercan ise Karakoçanlıların kendilerini ilgiyle karşıladığını belirterek açıklamasında şunları kaydetti; "Bugün ilçe ziyaretleri kapsamında Karakoçan’a geldik. İl Başkan Yardımcımız ve İlçe Başkanımızla beraber esnaf ziyaretleri yaptık. Şehrin diğer ilçelerinde olduğu gibi Karakoçan'da da esnaf hakikaten zor durumda. Ekonomiyle alakalı her tarafta olduğu gibi Karakoçan'da da bir sıkıntı var. Özellikle esnaf arkadaşlarımızın iş yapamaması ve bizlere açık şekilde bunları dile getirmesi durumun vehametini ortaya koyuyor. Karakoçan’da bizlere iletilen tüm sıkıntıları tek tek not ederek kayıt altına aldık. Karakoçan, özellikle tarım ve hayvancılıkta en önemli ilçelerimizden biridir. Ama tarım ve hayvancılıkta hak ettiği yerde değil. Dolayısıyla bunlarla alakalı vatandaşlarımızın bize sitemleri var. Bizim özellikle Hayvan Organize Sanayi ile alakalı bazı çalışmalarımız plan ve projelerimiz var. Özellikle otomotiv sanayisinde burada bir eksiklik var. Sanayi sitesinin ciddi sıkıntıları var. Sanayici olduğum için buradaki tamirci arkadaşlarımız dağınıklıklardan bahsettiler. Karakoçan’a bir an evvel sanayi sitesi yapılmalı.”

Karakoçan Hak Ettiği Konumda Değil!

"GENÇLER YURTDIŞINA GÖÇ EDİYOR"
Karakoçan'daki genç nüfusun akın akın yurt dışına çıktıklarına dikkat çeken Ercan; "Karakoçan ilçesinde gördüğümüz bir başka manzara ise gençlerin yurt dışına göç etmeleri. Altmış yaşındaki bir beyefendinin beş çocuğunu bırakıp yurt dışına gitmesi yaşanılan ekonomik sıkıntıdan kaynaklıdır. Vatandaşlar ilçe nüfusunun hızla düştüğünü de beyan ederek bu göçün durması konusunda ilgililerin gerekeni yapmasını istiyorlar. Bizler İYİ Parti olarak iktidara geldiğimizde Karakoçan’la ilgili plan ve projelerimizi bir an önce hayata geçireceğiz. Karakoçanlı iş adamlarının toplantılarını zaman zaman sosyal medya ve televizyonlardan takip ediyoruz. Bizlerde değerli işadamlarının plan ve projelerini bizzat dinleyeceğiz ve iktidara gelirsek onları hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız. Bu vesile ile ilçede güzel bir intiba bırakan başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Karakoçan’a sıklıkla geleceğimizi, ilçenin hak ettiği konuma gelmesi adına gayretle çalışacağımızı ifade etmek istiyorum."

Karakoçan Hak Ettiği Konumda Değil!