Kendileri Küçük Ama Yürekleri ve Merhametleri Çok Büyük!

Elazığ Bahçelievler Ortaokulunun kendileri küçük ama yürekleri ve merhametleri büyük olan öğrencileri, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine erzak topladı ve bunları adreslerine teslim ettiler.

Kendileri Küçük Ama Yürekleri ve Merhametleri Çok Büyük! Elazığ Güncel

11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayında Elazığ Bahçelievler Ortaokulu belki de bu eğitim ve öğretim yılının en anlamlı etkinliğine imza attı. Okul öğrencileri karınca kararınca ihtiyaç sahiplerine erzak topladı ve toplanan bu gıda malzemelerini belirlenen adreslere teslim ettiler.

Müdür Kaya; "Katkı Sağlayan Herkese Teşekkür Ediyorum"

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan ve gıda malzemelerinin toplanması, paketlenmesi dağıtım aşamasına kadar okul öğrencilerinin ve öğretmenlerinin büyük bir özveriyle hareket ettiğini belirten Bahçelievler Ortaokulu Müdürü Murat Kaya, “Destek sağlayan tüm öğrencilerimize ve onların değerli velileriyle, öğretmenlerimize ve çalışan personelimize bu anlamlı yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Topal; "Bu Anlamlı Proje İle 50 Ailemize Ramazan Pakedi Hazırladık"

Bahçelievler Ortaokulu Müdür Yardımcısı Çilem Eda Topal’da, “Bu anlamlı proje kapsamında İHH tarafından belirlenen ve şehrin farklı mahallelerinde ikamet eden yaklaşık 50 ailemize Ramazan ayında öğrencilerimizle kapsamlı bir yardım paketi hazırladık. Rabbim sadece bu ayda değil, yılın diğer aylarında da onlara yardımcı olmamıza vesile olsun. Özellikle Beden Eğitimi Öğretmenimiz Selma Orhan’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum, gerçekten kendisi ve öğrencileri yoğun bir gayret gösterdi. Allah hayırlarını kabul etsin” dedi. 


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom